У Львівській області забрали у сім'ї врятовану косулю, яка нападала на людей

У Львівській області забрали у сім'ї врятовану косулю, яка нападала на людей

Постраждалих щонайменше четверо - саме стільки скарг на косулю отримав староста села

На Львівщині у родини забрали косулю. Маленьке травмоване звірятко голова сімейства знайшов у лісі. Понад рік Бембі жив на обійсті у людей, але коли у нього виросли ріжки, став буцатися і нападати на людей. Серед постраждалих були і дорослі, і діти.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Людмила показує стайню, куди нещодавно переселили Бембі. Доти він жив у хаті і спав у дитячій кімнаті. «Він спав цілу зиму з дітьми на дивані, він мав окремо диван, так навчили його», - розповідає власниця тваринки Людмила.

Гуляв Бембі на подвір’ї, але навчився сам відкривати хвіртку і кілька разів тікав. За цей час травмував людей, серед них і діти. «Побив мені дочку, на нирочках, на ніжці, на грудях, була в синцях, дитина не могла на другий день ні встати з ліжка, ні їсти», - розповідає мама постраждалої.

Постраждалих щонайменше четверо - саме стільки скарг на косулю отримав староста села і вирішив втрутитися. «Цей козлик він вже великий… І він вже захищають свою територію і відповідно він вже починає бути таким агресивним», - констатує староста Станіславчицьконо округу Володимир Ясінський.

Новини України: у Львівській області в родини забрали косулю

Новини України: у Львівській області в родини забрали косулю

Шляхом перемовин господарі погодилися добровільно віддати Бембі до мисливського господарства. Молодших дітей Людмила відправила гуляти, аби вони не плакали. Але самій сліз стримати не вдається. Козулю пакують в машину і везуть у велетенський вольєр. Тепер новий дім Бембі - два гектари обгородженої території.

Дикого звіра не можна забирати з природи, бо потім на волі він не виживе, надто без попередньої  реабілітації, каже керівник мисливського господарства.

«Вона звикла до домашніх собак, до дітей, до людей, які шанують, дбають і доглядають. Потрапляючи в природу, така тварина зовсім не адаптована і може легко стати здобиччю тих самих бродячих собак, лисиць, хижаків інших», - пояснює Андрій Яремчук.

Навіть травмованого звіра не варто одразу забирати додому. Слід викликати ветеринара, або лісника, вони підкажуть, що робити. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація