У львівському палаці Потоцьких одружуватимуть не всіх: які умови і вартість

Дата публікації
Перегляди
3085
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У львівському палаці Потоцьких одружуватимуть не всіх: які умови і вартість

Перші молодята вражені, що їм випала така нагода.

Від сьогодні у Львові після двадцятирічної перерви відновилися шлюбні церемонії в палаці Потоцьких. Щоправда, побратися тут зможуть не всі.

Розповідає кореспондентка ТСН Наталя Волосацька.

Палац Потоцьких - одна з найвідоміших локацій Львова. Перша після 20-річної перерви церемонія вже закінчилася. Відбулась вона у дзеркальній залі. Розписувалася пара, яка познайомилася 5 років тому, але заяву про реєстрацію подала лише вчора ввечері. Молодята працюють у Польщі,  але одружитися вирішили саме у рідному Львові. І коли їм запропонували для цього палац Потоцьких були неабияк ошелешені.

«Я радий, що мені випала нагода тут побувати і пережити всі ці емоції, це безцінно і це на все життя», - переконує наречений.

Пропонувати молодятам церемонії у палаці - спільна ініціатива міністерства юстиції і музейників. Насправді, так лише відновили стару традицію, адже в цих стінах кілька десятиліть поспіль був палац урочистих подій. І саме тут розписувалися тисячі львів’ян. Тож для львів’ян це дуже цінно. 

«В людей є запит на це, вони хочуть у цьому палаці одружуватися, тому що їхні батьки, чи дідусі тут одружувалися», - переконує помічник генерального директора Львівської національної картинної галереї Роман Назаровець.

«Локація не просто нова, вона з історичним минулим, відповідно, я думаю, якщо є попит, є пропозиція, відповідно таким чином зорі склалися», - каже начальник західного міжрегіонального управління Мін'юсту Тарас Грень.

Укладати шлюби в палаці будуть лише двічі на тиждень - у середу і п’ятницю з 14 до 16 годин. По пів години на одну пару. Розписуватимуть тут лише тих, хто одружується за послугою "шлюб за добу". Вона коштує майже 2 тисячі гривень. І ще мінімум  стільки ж доведеться заплатити за те, щоб побратися саме в палаці Потоцьких.

Новини України: у Львові після двадцятирічної перерви відновилися шлюбні церемонії в палаці Потоцьких

Новини України: у Львові після двадцятирічної перерви відновилися шлюбні церемонії в палаці Потоцьких

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3085
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація