У Львові назрів скандал через пораду чиновників не селити невакцинованих студентів до гуртожитків

У Львові назрів скандал через пораду чиновників не селити невакцинованих студентів до гуртожитків

Фото: Associated Press

Деякі університети почали щеплення просто у закладах освіти.

Невакцинованих студентів не селити в гуртожитки - таку рекомендацію навчальним закладам дала Львівська обласна комісія з питань надзвичайних ситуацій.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

У такий спосіб посадовці планують запобігти можливому спалаху коронавірусу на початку нового навчального року. Мовляв, студенти наймобільніша категорія населення, а отже можуть розносити недугу. Натомість виші таку рекомендацію сприймають негативно. На їхню думку, вона порушує права студентів, відтак селитимуть в гуртожитки всіх.

А у деяких навчальних закладах Львова студентів, яким вже є 18 років, вакцинують. У Львівській політехніці щепили майже тисячу студентів. І щодня, кажуть у виші, кількість охочих вакцинуватися - зростає. «Ми будемо поселяти всіх у гуртожитки, але ми пішли інакшим шляхом, ми створили умови для вакцинації студентів. Ну, наприклад, до Львова приїде з Кривого Рогу дитина і вона невакцинована, а там треба повна вакцинація, то їй жити на вокзалі, чи знімати квартиру до повного вакцинування?» - пояснює проректор Національного університету «Львівська політехніка» Роман Корж.

«Я пішла за своїм бажанням, побачила ще десь місяців 2 тому в чатах політехніки, що відкрилися форми на реєстрацію, одразу зареєструвалася. В мене вдома бабуся старша, я хвилююсь за неї і оскільки ми вже після вакционування з мамою і татом, то ми відповідно знижуємо значно ризик для неї», - переконує студентка Софія.

Новини України: у Львові порекомендували селити в гуртожитки тільки вакцинованих студентів

Новини України: у Львові порекомендували селити в гуртожитки тільки вакцинованих студентів

Повʼязані теми:

Наступна публікація