У Львові встановили вміст сумки, через яку евакуювали весь аеропорт, її власницю зняли з рейсу

У Львові встановили вміст сумки, через яку евакуювали весь аеропорт, її власницю зняли з рейсу

УНІАН

Через перевірку аеропорту затримався виліт дев'яти рейсів.

Стало відомо, через що довелося евакуювати пасажирів та працівників Львівського летовища.

Про це повідомляють журналісти ТСН.

Підозрілу сумку, яка була схована під сходами, помітили кілька годин тому. На місце одразу виїхали вибухотехніки з кінологами. В ході перевірки виявилось - у сумці був комп’ютер, який давав відповідне випромінювання. «Ми знайшли нічийну суму, потім виявилося, що вона має радіоактивні випромінювання, відповідно всі одразу поводили себе згідно з планом. Ми сьогодні будемо ухвалювати рішення, за фактом події з’ясовувати, хто то, що то, які наміри», - пояснює директорка аеропорту Тетяна Романовська

Власницю сумки швидко встановили, її висадили з літака турецьких авіаліній. Відомо, що вона не українка, чому залишила багаж, зараз її допитує поліція.

Про підозрілу сумку, у якій може бути вибухівка, поліції стало відомо о пів на десяту ранку. Загалом з території аеропорту евакуювали понад три сотні людей. Перевірка тривала дві з половиною години. Через це затримався виліт дев'яти рейсів.

За допомогою робота-підривника сумку знищили за межами аеропорту. І лише тоді летовище відновило свою роботу.

«За допомогою газового аналізатора показувало, що в середині можливо знаходяться вибухонебезпечні предмети. Предмет було дистанційно за допомогою роботизованого комплекса евакуйовано в безпечне місце, де його було зруйновано. Після чого було оглянуто і встановлено, що у чемодані вибухонебезпечних речовин не виявлено», - розповідає інспектор управління поліції Львівщини Тарас Сало.

Новини України: у Львівському аеропорту евакуювали людей через комп'ютер

Новини України: у Львівському аеропорту евакуювали людей через комп'ютер