У масовій ДТП під Херсоном найбільше постраждали діти: 8-річний хлопчик у тяжкому стані

У масовій ДТП під Херсоном найбільше постраждали діти: 8-річний хлопчик у тяжкому стані

Всіх дітей доправили до обласної дитячої лікарні. 

Велика аварія на Херсонщині - там зіткнулись п’ять автівок. Восьмеро людей зазнали травм, серед них є і діти, саме вони у найважчих станах.

Про це йдеться  в ТСН.14.00.

Всіх дітей доправили до обласної дитячої лікарні. Зараз у лікарні залишається 56-річна жінка та двоє її онуків. Діти були в першій машині, яка зіткнулася з «Фольцвагеном», який здійснював розворот. У жінки перелом ключиці. У тримісячної дитини забої, але її вже готують до виписки. У найтяжчому стані 8-річний хлопчик. «Струс та забій головного мозку, забій легенів і загальний струс всього організму», - розповідає заступник директора Херсонської дитячої обласної лікарні Віктор Бурдовіцин.

Відомо, що 71- річний водій автомобіля «Фольцваген» намагався повернути ліворуч і не надав перевагу автівці, що рухалась зустрічною смугою. Зіткнення було дотиковим, але цього вистачило, щоб спричинити ДТП з п’ятьма автівками. «В результаті чого відбулося дотикове зіткнення автомобілів, та автомобіль «Інфініті» після дотикового зіткнення виїхав на зустрічну смугу і вже здійснив зіткнення з рештою автомобілів», - розповідають в поліції.

Новини України: у Херсонській області зіткнулись 5 автівок – серед травмованих є діти

Новини України: у Херсонській області зіткнулись 5 автівок – серед травмованих є діти

Усі водії були тверезі, кажуть правоохоронці. В поліції відкрили провадження про порушення правил дорожнього руху. Закликають водіїв дотримуватися правил дорожнього руху і тримати дистанцію. Зокрема, автодорога Олешки-Скадовськ, де сталось ДТП, влітку дуже перевантажена, особливо у курортний сезон.