“У мене є вада”: Данілов пояснив, чому не ховався в бункері навіть на початку війни

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
54к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
“У мене є вада”: Данілов пояснив, чому не ховався в бункері навіть на початку війни

Фото: Українська правда

Секретар РНБО розповів про свої відчуття та дії в перший день повномасштабного вторгнення.

В апараті Ради національної безпеки та оборони існує специфічний підбір кадрів, тому жодної паніки в цій структурі вранці 24 лютого, коли РФ здійснила повномасштабну агресію в Україні, не було.

Про це в інтерв'ю ТСН розповів секретар РНБО України Олексій Данілов.

“Не хочу видавати таємниці, але певна кількість працівників апарату [РНБО] - це люди, які мають звання офіцерів. Тому паніки ніякої не було, все було розписано - хто чим має займатися”, - пояснив він.

За його словами, після повномасштабного вторгнення за короткий проміжок часу відбулося засідання РНБО, а потім була доповідь Данілова у Верховній Раді щодо запровадження воєнного стану.

“Це все було відпрацьовано заздалегідь. Кожен мав розуміння, що має робити і де перебувати в той чи інший період часу”, - наголосив він.

Секретар РНБО відзначив, що такого поняття, як “негативний сценарій” розвитку подій, не існувало взагалі, кожен із прогнозованих сценаріїв був реакцією на ту чи іншу ситуацію. Водночас у кожному з них передбачалося, що секретар РНБО перебуває в Києві, не в одному приміщенні з президентом, у зоні, яка дозволяє комунікацію зі всіма членами Ставки і де є зв’язок. Ще одним нюансом було те, що Данілов весь час перебував “на поверхні”.

“Я жодного разу не був у бомбосховищі по особистій причині - у мене є вада, у мене клаустрофобія, я не можу знаходитися в замкнутих підземних бункерах”, - пояснив секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше Олексій Данілов заявив, що українська армія буде на території Росії, якщо цього потребуватиме захист України.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація