У Мережі з'явилися трешові фото гуртожитку столичного НАУ: у виші їхню актуальність заперечують

У Мережі з'явилися трешові фото гуртожитку столичного НАУ: у виші їхню актуальність заперечують

У виші кажуть, що вже зробили ремонт.

Розбита раковина, жахливий туалет і затоплені стелі: Мережею ширяться фото страшних блоків студентського гуртожитку Національного авіаційного університету. У виші акутальність фото спростовують.

Хто несе відповідальність за студентський гуртожиток і як діяти за подібних обставин - розповіли у Сніданку з 1+1.

У коментарях під фото, що з'явилися у Мережі, студенти кажуть, що знімкам декілька років. Вони вже неактуальні: "Фотоне свіжі, таких кімнат 10% від усієї кількості".

Усередину "Сніданок" не пустили - карантинні обмеження, кажуть. Вдалося зустрітися з Андрієм, він голова студради саме цього гуртожитку. Хлопець переконує: фотографії старі, а зараз всередині все добре. "Вийшов студент незадоволений. Може переселили або за чотири роки йому не сподобалося навчання в НАУ. Вирішив так трошки помститися", - каже він.

Однак навіть якщо це так, то чому кімнати взагалі були такими? Проректорка з гуманітарної політики та інновацій НАУ Світлана Тімкіна каже: ремонт уже зробили. А якщо студенти помітять у своїх кімнатах якісь несправності, то це питання швидко вирішать. "У кожному гуртожитку на вахті є три журнали: перший - це електрика, другий - сантехніка і третій - це столярні роботи. З будь-яких зауважень, які виникають у студентів, вони дають заявку. Вахтери передають цю інформацію на Студмістечко на дирекцію. Там реагують на ці заявки і вони ліквідуються", - каже вона.

Розбита раковина, жахливий туалет і затоплені стелі: чи справді гуртожиток НАУ в жахливому стані

Розбита раковина, жахливий туалет і затоплені стелі: чи справді гуртожиток НАУ в жахливому стані

На сайті НАУ керівництво офіційно спростувало актуальність цих фото. 

Що ж робити студентам інших вишів, якщо побачать подібну картину в своєму гуртожитку? Представник Міністерства освітиі науки Олег Шаров каже: "За стан будь-якого майна у гуртожитках відповідає заклад вищої освіти і безпосередньо його керівник". Утім, не завжди керівництво вишу може все владнати.

Якщо ж ситуація критична, а адміністрація не реагує, то треба звернутися в Держпродспоживслужбу і вимагати припис на університет за антисанітарію. Тоді там точно почнуть ворушитися.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація