У покійного була зареєстрована зброя та не було охорони: подробиці загибелі міського голови Кривого Рогу

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У покійного була зареєстрована зброя та не було охорони: подробиці загибелі міського голови Кривого Рогу

У Костянтина Павлова була зареєстрована зброя.

Біля тіла міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова лежала ймовірно його зброя. Дружина ж покійного на момент трагедії перебувала на відпочинку. 

Про це у коментарі ТСН.ua повідомив радник міського голови Кривого Рогу Андрій Гальченко. 

Він зазначив, що Костянтин Павлов припинив виходити на зв'язок. Тоді Гальченко прислав до нього помічника. Той же побачивши тіло, викликав поліцію. За словами радника міського голови Кривого Рогу, в Костянтина Павлова була зареєстрована зброя. Вона зовні схожа на ту, яку знайшли поруч із покійним. 

"Рушниця, яка біля нього, - це його. Вона зареєстрована. У будинок поки ніхто не заходив. Він лежав на вулиці", - каже Гальченко. 

За словами радника покійного, напередодні трагедії він розмовляв з покійним, у нього був хороший настрій. Також Андрій Гальченко повідомив, що на території будинку покійного є камери спостереження. Зокрема одна із них виходить на місце, де знайшли тіло мера. Охорони у міського голови не було, він сам керував автомобілем. На момент загибелі Павлов був вдома сам, його знайшли у домашньому одязі. 

"Камери на території домоволодіння є. Зараз з ними працює поліція для того, щоб встановити подробиці", - сказав Гальченко. 

Нагадаємо, в с. Вільне Дніпропетровської області в неділю, 15 серпня, знайшли мертвим міського голову Кривого Рогу Костянтина Павлова. У поліції відкрили провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України.  

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв тримати на особистому контролі справу про загибель міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова. 

Новини України: у Дніпрі знайшли мертвим офіцера СБУ

Новини України: у Дніпрі знайшли мертвим офіцера СБУ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Смерть мера Кривого Рогу Костянтина Павлова
Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація