У Рівненській області понад місяць розшукують зниклу жінку в лісі

У Рівненській області понад місяць розшукують зниклу жінку в лісі

Фото: pixabay.com

53-річна жінка ще на початку листопада пішла по горобину і не повернулася.

Масштабна пошукова спецоперація сьогодні cтартує на Рівненщині. Поліцейські, рятувальники, лісники, кінологи метр за метром прочісуватимуть ліс.

Про це йдеться у ТСН.Ранок 30 листопада.

Шукатимуть зниклу Олену Боровик із села Воронки. 53-річна жінка ще на початку листопада пішла по горобину і не повернулася. Родичі одразу повідомили в поліцію і разом з односельчанами кинулися на пошуки. 

Обійшли десятки кілометрів, але все марно. Що могло трапитися з жінкою – рідні не знають, тому до поліції звернулися знову, аби відновити пошуки. Кажуть, жінка добре знала ліс, туди ходила майже щодня.

"Працівники поліції та родичі не відкидають варіанту, що можливо все таки вона жива, можливо заблукала і вийшла у якихось прилеглих населених пунктах. Ми будемо працювати і в цьому напрямку, орієнтувати максимум громадськість", - зазначають в поліції.

І зараз правоохоронці звертаються насамперед до жителів навколишніх населених пунктів. Можливо, жінка таки вийшли з лісу в якесь село. Пішла до лісу вона у темному одязі. Вона худорлявої статури, зростом 155 сантиметрів. Має темне волосся із сивиною. Якщо її хтось десь бачив, просять повідомити на 102.

В Рівненській області cтартує масштабна пошукова спецоперація 53-річної жінки | Новини України

В Рівненській області cтартує масштабна пошукова спецоперація 53-річної жінки | Новини України

Нагадаємо, під Києвом зник 17-річний хлопець. Нікіта Буханцов на зв'язок з рідними не виходить від 15 листопада.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація