У Рівненській області шукають у лісі колишню місцеву депутатку семи скликань, яка пішла за ягодами і зникла

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівненській області шукають у лісі колишню місцеву депутатку семи скликань, яка пішла за ягодами і зникла

Жінка ще вчора зранку пішла збирати ягоди.

Пішла до лісу по ягоди і не повернулася. На Рівненщині розшукують 79-річну жительку села Висоцьк. Спочатку жінку шукали лише родичі, але нині до рятувальної операції приєдналися селяни, поліція, рятувальники та лісники.

Про це повідомляє з місця пошуків кореспондента ТСН Анна Махно.

Жінка з велосипедом у руках пішла до лісу збирати чорниці ще вчора зранку і не повернулася. На сполох родичі почали бити під вечір. Спершу шукали самі, потому долучилися селяни, лісники, поліцейські та рятувальники. Нині ліс прочісують близько сотні людей. Жінку знають чи не усі місцеві, адже вона у селі - депутатка семи скликань . Ускладнює пошуки те, що місцевість болотиста, а вночі ще йшов дощ.

«Вчора пішла раненько, кинулись десь після обіду. Не було кинулись почали шукати. Багато людей шукають, більше ста шукають», - розповідає племінник зниклої Іван.

Новини України: у Рівненській області розшукують 79-річну жінку

Новини України: у Рівненській області розшукують 79-річну жінку

До слова, тільки напередодні на Рівненщині шукали 8-річну дівчинку, яка понад 5 годин сама блукала у лісі неподалік села Карпилівка. Школярка з батьками та старшою сестрою пішла за ягодами. Дівчатка відійшли від дорослих і молодша загубилася. Спершу батьки її шукали самі, потому звернулися  до екстрених служб. Та під вечір мала мандрівниця сама почувши звуки вийшла до людей, які теж збирали чорниці. Дорослі привели дівчинку поліцейським.

Усі сподіваються, що пошуки пані Євгенії теж закінчаться успішно. Родичі просять, якщо раптом в сусідніх селах побачать зниклу  – повідомити на 102.

Наступна публікація