У Рівному завідувачка дитсадка потрапила у скандал: її звинувачують у цькуванні вихователів і привласненні премій

Дата публікації
Перегляди
1745
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівному завідувачка дитсадка потрапила у скандал: її звинувачують у цькуванні вихователів і привласненні премій

Фото: Unsplash \ Verne Ho

Стосовно дій керівниці закладу розпочали службову перевірку.

Вихователі та батьки звинувачують завідувачку дитсадка у Рівному у цькуванні підлеглих. Стверджують, що керівниця змушувала працівників віддавати їй нараховані премії. А кого, мовляв, не влаштовувало – були звільнені. Таким чином, за 5 років у дитсадку змінили пів сотні працівників.

Що на це каже сама завідувачка – у матеріалі ТСН.19:30.

Колишні вихователі та батьки нинішніх вихованців зібралися публічно розповісти про те, що роками у стінах дитсадка замовчувалося:

"Її основна мета – принизити людей, принизити і показати своє "я", - поділилася Наталя.

Так кажуть про завідувачку садочка. Вихователька Наталя Пупова пішла з роботи, бо її начебто у присутності всіх звинуватили у недосконалості знання української мови. Утім, батьки вмовили повернутися жінку на роботу до їхніх дітей. Та майже одразу виховательку знову викликали на килим. В день народження Наталі їй дали одразу дві догани і поставили ультиматум: або звільнитися самостійно, або звільнять примусово за доганами.

Батьки вихованців Наталі пішли скаржитися на це в Управління освіти і мерію. Завідувачку відсторонили та розпочали розслідування. І з'ясували - лише за останній рік в садочку змінилося 10 працівників, а за 5 років – пів сотні. І все за керівництва однієї завідувачки.

Довелося під час службового розслідування залучати і поліцію. Бо з'явилася інформація - премії, що нараховувались працівникам, нібито частково поверталися готівкою керівництву закладу. Про які суми йдеться - наразі не кажуть. Про кримінал колишні виховательки на камеру говорити не хочуть.

"Її позиція - що це неправда", - каже міський голова Рівного Олександр Третяк.

Так сказала у міськраді відсторонена завідувачка. У садку її немає. Колегою журналістам переказала, що ні вона, ні  адвокат коментарів не дадуть.

Її наступниця, ексголова профкому, стверджує: на керівницю зводять наклеп. Тим часом, кількість тих, хто заявляє про цькування з боку відстороненної завідувачки, збільшується. Публічно заявляти про мобінг вже згоджуються і інші експрацівники.

Нагадаємо, у Конотопі 13-річна школярка цькувала вчителів. Матір дівчини притягнули до відповідальності.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація