У Рівному звинувачений у хабарництві прокурор заповів майно своїй судді

Дата публікації
Перегляди
1877
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівному звинувачений у хабарництві прокурор заповів майно своїй судді

Фото: pixabay.com

Так чоловік хотів усунути суддю від розгляду його справи.

У Рівному експрокурор, якого судять за хабарництво, заповів майно судді в своїй справі.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Один з обвинувачених Андрія Таргонія, колишній прокурор, який прославився завдяки відео 7-річної давності, коли тоді ще живий лідер «Правого сектору» на Рівненщині Сашко Білий тягає його за краватку.

Судять Таргонія за хабарництво уже шостий рік. «Навіть підготовче судове засідання ще не відбулося, адже постійно є відводи. Другого липня ще 2015 року фігуранта було викрито під час одержання ним неправомірної вигоди у сумі 12 тисяч гривень», - розповідає речниця прокуратури Волинської області Наталія Мурахевич.

Захист експрокурора базується на постійному затягуванні судового процесу через відвід. Він перебрав уже майже всіх суддів у Рівному. Про відвід Ірини Незнамової клопотав зо п’ять разів. Навіть написав на неї заповіт. «Заповів мені своє майно: грошові вклади в сумі, з якої би вони не складалися, перегоновий велосипед, колекцію поштових марок, колекцію монет та мобільний телефон», - пояснювала суддя, що отримає в разі смерті обвинуваченого в хабарництві.

Усе на загальну суму в майже 62 тисячі гривень. Але заповіт не через любов до служительки Феміди, а щоб вона стала зацікавленою стороною в справі і її могли відвести од розгляду.

Суддя Незнамова, яка може стати власницею велосипеда, марок та монет, свої майбутні прибутки не коментує. Бо звернулася через цей заповіт до генпрокуратури та вищої ради правосуддя. Адвокати про такі дії експрокурора кажуть, що оригінально, але однозначно незаконно. «Це стопроцентне штучне створення підстав для відводу, які по ідеї не повинні призвести до ніякого відводу», - розповідає адвокат.

Адже так тоді обвинувачені зможуть один за одним змінювати хоч усіх суддів в Україні, або поки строки давності не закінчаться.

Експрокурор Таргоній звинувачує суддю в свавіллі. Каже, справу проти нього сфабрикували. Обвинувачений експрокурор може підхопити ще одну кримінальну статтю – втручання в здійснення правосуддя. За схожою статтею провадження розслідують на Запоріжжі. Там учасник процесу заповів судді авто. Щоправда, розцінивши це як тиск, суддя майже на дві тисячі гривень його ще й оштрафувала. А поки скарга рівненського судді Незнамової у вищій раді правосуддя, Таргоній спокійно чекає, бо по його справі в хабарництві є строки давності. Якщо суди ще 4 роки не відбуватимуться, він може залишитися взагалі без вироку.

Новини України: експрокурор Таргоній заповів майно судді, яка розглядає його справу

Новини України: експрокурор Таргоній заповів майно судді, яка розглядає його справу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1877
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація