У снігу або біля ялинки: де фото вийдуть найкращими і скільки коштують цьогоріч новорічні знімання

У снігу або біля ялинки: де фото вийдуть найкращими і скільки коштують цьогоріч новорічні знімання

Фото: Pexels

У моді цьогоріч - простота. 

У грудні традиційно настає час для новорічних фотосесій. Українці шукають красиві локації і вже невдовзі публікуватимуть святкові фото у соцмережах.

Про те, де фото вийдуть найкращими і скільки коштують цьогоріч новорічні знімання - йдеться в сюжеті ТСН. 

Так, якщо вдома пишної ялинки немає, а на вулиці - холодно, для фотосесії можна обрати студію - 700 грн за годину - з великим ліжком, різдвяним столом і в новорічному декорі.

Фотографиня Наталія Мидляк зазначає, що у моді цьогоріч - простота. Домашні речі для зйомки витіснили помпезні сукні і підбори. Більший акцент на сім'ї, на моментах, на посмішках.

Для теплих фото клієнтам радить обирати ті студії, де більше простору і сонячних променів.

"Від 10 до 14 - найкращий час для знімань. Звертайте увагу на світло, щоб були великі вікна. Найважливіше у студіях, щоб було багато природного світла", - зазначає вона.

Професійний фотограф Дмитро Лотоцький відкриває секрети, як зробити гарні фото - самим і безкоштовно - удома на підвіконні.

 "Дуже важливо світло і розташування об’єкта в кадрі. Якщо погляд спрямований у лівий бік - об'єкт має бути в кадрі з правого боку, щоб був простір", - пояснює він.

Новорічний реквізит традиційний: мандарини, гірлянди, бенгальські вогні, книжка, подушка, чай. Можна запросити в кадр і домашніх улюбленців. 

Також він радить робити багато фото з різних ракурсів – тоді точно буде вдалий кадр.

Для тих, кому декору вдома замало - під Києвом Анастасія Соколюк здає в оренду - фургон. Декорує усе сама, ідеї шукає в інтернеті. Біля фургона - хвоя, в іграшках - крісло і стіл. І усе - в дворі прикрашеного вогнями будинку.

Коштує така локація 900 грн за годину, кемпер - 800 грн за годину. За все разом доведеться викласти 1500 гривень.

Новини України: як обрати красиву локацію для зимових фотосесій

Новини України: як обрати красиву локацію для зимових фотосесій

Нагадаємо:

Українці масово почали обирати, де святкуватимуть Новий рік. Найпопулярнішими напрямками залишаються Карпатські курорти, але є і ті, хто відданий зимовому морю або передмістю столиці.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.​​​​​ 

Повʼязані теми:

Наступна публікація