У столиці розпочався сезон кавунів: як зробити правильний вибір та уникнути отруєння

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столиці розпочався сезон кавунів: як зробити правильний вибір та уникнути отруєння

УНІАН

Знімальна група ТСН перевірила вміст нітратів у кавунах, придбаних на ринку, в супермаркеті та у стихійних продавців.

На прилавках ринків та супермаркетів у Києві з’явилися свіжі кавуни. Про те, скільки тепер потрібно заплатити за смачну ягоду в різних точках продажу, як вибрати стиглий і смачний кавун і чи є він безпечними для здоров’я, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На ринках у центральній частині Києва кавуни трапляються нечасто і коштують 25-30 гривень за кілограм. У спальних районах ягоду можна знайти навіть за 15 гривень.

У столичних супермаркетах ціни на кавуни коливаються від 17 до 42 гривень, але вибір тут значно більший - можна знайти як вітчизняні, херсонські, так і імпортні - без кісточок чи жовті. За п’ятикілограмовий кавун із Херсона треба викласти 82 гривні 20 копійок.

Стихійні торговці теж пропонують ягоду з херсонських баштанів. Тут за кілограм просять 22 гривні.

Щоб поласувати смачним, стиглим кавуном продавці радять шукати жовтобоку ягоду із рівномірними смугами. Простукуванню, кажуть, не завжди можна довіряти, можна натрапити на дзвінки, але зелений.  Крім зовнішнього вигляду, варто перевіряти і м’якоть розрізаного кавуна - на ній не повинно бути білих прожилків, а всі зернята мають бути великі та коричневі.

Продавці на ринках запевняють, що їхні ягоди цілком безпечні, але показати на підтвердження документи здебільшого не можуть. 

Існує народний метод для перевірки кавуна на вміст нітратів — в склянку з водою помістити м’якоть кавуна або вичавлений сік. В обох випадках вода повинна злегка помутніти, набувши рожевого відтінку, якщо ж  колір буде надто яскравий – це може свідчити про вміст в ньому “хімії”.

У лабораторії, куди знімальна група ТСН, віднесла ягоди на перевірку такі “бабусині” методи не вважають достатньо ефективними, однак і не бракують їх. Також фахівці радять не надто довіряти побутовим нітратоміри, які несертифіковані в Україні і не завжди бувають точними.

Перевірка на лабораторному обладнанні показала, що всі придбані у Києві кавуни є безпечними. При нормі 60 міліграмів на кілограм у кавуні, придбаному на ринку, вміст “хімії” становив всього 4,2 міліграма, у ягоді із супермаркет - 2,9 міліграма. Найвищий показник був у кавуні зі стихійного ринку – 10, 6 міліграмів нітратів на кілограм.

Водночас гастроентерологи застерігають від надмірного захоплення цією ягодою на початку сезону, коли більший ризик натрапити на нестиглий кавун із більшою кількістю нітратів. “Харчове отруєння, запаморочення, нудота і біль в животі, діарейний синдром, може підвищуватися температура”, - перерахувала неприємні симптоми від необачно спожитої ягоди дієтологиня-гастроенторологиня Галина Незговорова.

Якщо ж вживати якісні і стиглі кавуни обережно, то він них буде тільки користь — організм отримає потрібну влітку воду, клітковину, вітамін С та амінокислоти.

Новини України: перші українські кавуни дозріли – де знайти без нітратів і скільки вони коштують

Новини України: перші українські кавуни дозріли – де знайти без нітратів і скільки вони коштують
Наступна публікація