У Туреччині горять популярні серед українців курорти: постраждало вже понад 50 людей

У Туреччині горять популярні серед українців курорти: постраждало вже понад 50 людей

Вогонь гасять більше 4 сотень рятувальників.

Лісові пожежі на турецьких курортах. Горять популярні серед українців райони Анталії та Сіде. Під час пожеж уже постраждали понад півсотні людей. Частину з них госпіталізували з опіками та ядухою. За інформацією МЗС, українці по допомогу не звертались. В Анталії кажуть, з пожежами таких масштабів, справи ще не мали. 

Про це 28 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Велетенські хмари чорного диму піднімаються над провінцією Анталія – це один з найвідоміших турецьких курортів, улюблене місце відпочинку десятків тисяч українців.

"Зранку відпочивалось, як звичайно. Нічого не турбувало, вийшли на ґанок, глянути, яка погода, і дивимось тут є величезний стовп диму незвичного кольору", - каже турист з України Іван Головчак. 

Вогонь надзвичайно швидко поширюється – за кілька годин охоплює все більші площі і підступає до житлових районів. Місцеві жителі терміново виїжджають.

В регіон терміново направили 19 вертольотів і понад сотню пожежних машин. Вогонь гасять більше 4 сотень рятувальників. За кілька годин повідомляють - пожежу вдалось стримати на підступах до траси Анталія-Аланія.

Найскладніша ситуація в місті Манавґат – там вогонь таки дістався кількох будинків у центральній частині міста. Такі моторошні кадри викладають у мережу місцеві мешканці. 

Новини світу: на популярних турецьких курортах горять ліси - понад пів сотні людей вже постраждали

Новини світу: на популярних турецьких курортах горять ліси - понад пів сотні людей вже постраждали

Влада Анталії ці пожежі вже назвала найпотужнішими в історії провінції, втім запевняють курортним зонам наразі ніщо не загрожує. Хоча дим та попіл долітають і на узбережжя. Причиною займань називають суху і надзвичайно спекотну погоду. В районі Анталії стовпчики термометрів стабільно піднімаються вище 40 градусів за Цельсієм. 

Нагадаємо, у Туреччині, де кілька днів температура повітря сягала позначок аж до +50°С, спалахнули масштабні лісові пожежі.

Наступна публікація