У Житомирській області через стрімке поширення коронавірусу скасували усі приміські рейси

У Житомирській області через стрімке поширення коронавірусу скасували усі приміські рейси

У регіоні зафіксували найбільший показник хворих на день за час пандемії.

Через стрімке поширення коронавірусу у Житомирській області скасували усі приміські рейси. Заборона діятиме поки область у «червоній зоні». Таке рішення ухвалила обладміністрація напередодні.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

На приміському вокзалі усі рейси скасовано. Проте на платформах чимало пасажирів, які приїхали в надії, що автобуси все ж ходять. Люди розгублені, не знають, що робити. Будівля вокзалу зачинена, тож з’ясувати в адміністрації чи будуть сьогодні хоч якісь рейси, пасажири не можуть. Жодної інформації чи оголошень про зупинку руху немає. «Закритий вокзал, люди всі без розуміння, хоч йди пішки. 30 км - на роботу з роботи», - каже один із пасажирів.

«Це безлад, так не можна з людьми чинити. Якщо мали, то попередьте як минулого разу, що з такого то числа не буде працювати транспорт. Добре, в кого є де переночувати, а як немає? Ніхто не попередив, вчора їздили всі автобуси», - додає інша пасажирка.

Новини України: у Житомирській області скасували приміські рейси через коронавірус

Новини України: у Житомирській області скасували приміські рейси через коронавірус

Про зупинку приміських автобусів стало відомо напередодні після обіду.  Тож до скасування рейсів не встигли підготуватися не лише пасажири, а й водії. Біля платформ вокзалу можна побачити кілька автобусів. Одні просто стояли з зачиненими дверима. На інших були оголошення – спецпідвезення і вони набирали пасажирів. Але щойно водії бачили камеру, зачиняли двері і їхали.   

В обладміністрації обіцяють організувати розвезення для медиків та правоохоронців. Але ці маршрути поки лише опрацьовуються, коли їх запустять - наразі невідомо.  Приміський транспорт не ходитиме, поки Житомирщина не вийде з «червоної зони».

Тим часом хворих на коронавірус стрімко більшає. Сьогодні тут знову перші за кількістю нових інфікованих –їх аж 1310. Це наразі найбільша цифра за увесь час пандемії на Житомирщині. 6 людей – померли. З понеділка на дострокові канікули відправляють навіть школярів.