У Житомирській області відновлюють 40 тисяч гектарів лісу, знищеного пожежами

У Житомирській області відновлюють 40 тисяч гектарів лісу, знищеного пожежами

Масштабні пожежі минулого року було видно навіть з космосу

Понад 40 тисяч гектарів ушкодженого лісу почали відновлювати на Житомирщині. Уже засадили тисячі гектарів, де минулого року пройшли масштабні пожежі. Як це — висадити мільйони саджанців і чому лісники так поспішають, йдеться 19 квітня у сюжеті ТСН.19:30.

Масштабні пожежі минулого року було видно навіть з космосу. Горіло понад 40 тисяч гектарів — це площа більша за Мальту. Пів тисячі пожежників боролися з вогнем більше місяця. Тепер завдання у лісників — засадити якнайшвидше вигорілі площі.

"План на весну, який ми маємо виконати — 3675 гектарів лісу відновити. Самі засіюємо, самі висаджуємо. Таким чином за 5 років ми плануємо заліснити площі, які були пошкоджені пожежами", — говорить перший заступник керівника Житомирського управління лісомисливського господарства Роман Ільїн.

Новини України: в Житомирській області відновлюють 40 тисяч гектарів ушкодженого лісу

Новини України: в Житомирській області відновлюють 40 тисяч гектарів ушкодженого лісу

Ліс саджають, поки в ґрунті є достатньо вологи, тому лісники поспішають. До посадки лісу залучають навіть школярів, які в майбутньому планують працювати у лісництвах.

ТСН теж береться садити свою невеличку ділянку лісу. Посаджену ділянку лісу назвали "діброва ТСН".

"Це чи не найприємніша зйомка останніми роками. Бо коли я буду старим і немічним, я знатиму що десь у Житомирських лісах росте високий красивий ліс", — зазначає журналіст Олександр Загородний.

Нагадаємо, що на Прикарпатті через пожежі в екосистемах тимчасово обмежили в’їзд автомобілів до лісових масивів та лісопарків та збільшили кількість патрулів.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
854
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація