Убивцю Марійки Борисової шукають серед місцевих, повторно допитують людей із детектором брехні

Убивцю Марійки Борисової шукають серед місцевих, повторно допитують людей із детектором брехні

Марія Борисова тіло / Фото Олени Ваніної/ТСН

Зараз тривають експертизи, які зокрема, мають встановити, коли саме загинула дитина.

Убивцю 7-річної Марійки Борисової розшукують у Херсонській області. Тіло дівчинки знайшли напередодні у селі Щасливе. Воно було у закинутому сараї за одним із будинків на вулиці, де вона жила. Кримінальне провадження за фактом зникнення перекваліфікували на "умисне вбивство малолітньої".

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Недобудований сарай з черепашника без даху, серед інших підсобних приміщень біля багатоквартирних будинків. Підозрілий білий поліетиленовий мішок, якого раніше там не було, серед іншого сміття побачив місцевий житель і повідомив поліцію. «Випадково, вони там виноград йшли обрізати. Він зайшов і виявив мішок», - розповідають сусіди.

Місце обгородили, довго оглядали, потім повідомили: знайшли тіло зниклої Марійки Борисової. «У верхньому одязі, у шапці, штанах, як по орієнтуванню розшукували, в такому одязі і перебуває», - розповідає речниця місцевої поліції Тетяна Пшонь.

«Попередньо, смерть настала від механічної асфіксії, або удушення. Виявлені тілесні ушкодження, що може свідчити про те, що малолітня стала жертвою статевого злочину», - додає начальник слідчого управління ГУНП у Херсонській області Микола Вербицький.

Зараз тривають експертизи, які зокрема, мають встановити, коли саме загинула дитина. Кримінальне провадження за фактом зникнення дівчинки перекваліфікували на "умисне вбивство". Повторно опитують усіх жителів села.  «Ми шукали, ми шукали її ці дні. Ми всюди шукали. Ще такого у нас не було. У нас діти тут цілодобово гуляють. Біля зупинки. Але таке, щоб було», - розповідають сусідки дитини.

Новини України: у Херсонській області розшукують убивцю Марійки Борисової

Новини України: у Херсонській області розшукують убивцю Марійки Борисової

Дівчинку шукали 4 доби.  Правоохоронці з селянами і волонтерами з інших міст по кілька разів перевірили все село, місцевість навколо і навіть сусідні населені пункти. Востаннє Марійку бачили на зупинці, тож, відпрацьовували і версію, що її викрали та вивезли в інше місто. На те, що вона жива, сподівалися до останнього.

Місце, де знайшли тіло, раніше уже оглядали. Мішка там не було, тож імовірно його туди підкинули і навряд чи привезли його здалеку. Тож уся увага правоохоронців зараз зосереджена на селі. У Щасливому працюють слідчі і кінологи. Повторні допити мешканців проводять, зокрема, із використанням детектора брехні.

Наступна публікація