Учитель історії затанцював на випускному, став зіркою Мережі й отримав нову посаду

Учитель історії затанцював на випускному, став зіркою Мережі й отримав нову посаду

Фото: Василь Маслей/Facebook

Відео зібрало тисячі репостів, десятки тисяч коментарів та мільйони переглядів. 

На Полтавщині учитель історії разом із педагогинями села Маячки затанцював на шкільному випускному. Відео розмістили на сторінці закладу в соцмережі і його вже переглянули понад два мільйони разів.

Про те, що Василь Васильович уже не просто вчитель історії, а після танцю, він здобув не лишень раптову популярність, а й нову посаду - 4 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До школи в селі Маячки поспішають педагоги. Учитель історії крутить на велосипеді. Учителька музики примчала на мопеді, психологиня підкочує на мотоциклі.

Усі ці педагоги - зненацька стали популярними. Прославилися після шкільного випускного, на якому затанцювали. 

Відео виклали на шкільну сторінку в соцмережі й понеслося. Тисячі репостів, десятки тисяч коментарів та мільйони переглядів. 

Зізнаються, що рухам вчилися один в одного, вдома перед дзеркалом. Василь Васильович - єдиний чоловік в колективі. Тому його поставили у центрі.

Новини України: учитель історії з Полтавської області став зіркою Мережі після танцю на випускному

Новини України: учитель історії з Полтавської області став зіркою Мережі після танцю на випускному

Єдиний чоловік у танцювальній композиції - вчитель історії та права Василь Васильович Маслей. Саме він кілька років тому започаткував у школі традицію - коли педагоги витанцьовують перед випусниками. Щороку придумують щось нове та оригінальне.

Відео, розміщене позаторік теж на сторінці школи, назбирало лише 64 перегляди. Чому ж цьогорічні викрутаси в Мережі стали ледь не вірусними? 

Розмірковують педагогині й визнають, що не останнє місце зіграв хейт. Бо окрім "браво" та "молодці", полилася критика - від "навіщо вчителям видриґувати ногами" та ще й під пісню російського гурту.

Василю Васильовичу 31, він учився в цій же школі, куди й повернувся вчителювати. Але після танцю на випускному в його житті сталися зміни. Відсьогодні він офіційно директор школи. 

По господарськи водить обійстям, куди оперативно прибув представник із сільради. 

Учительки підказують, щоби попросили в керівництва, аби до Маячок зробити дорогу. Бо шлях до села давно не бачив навіть ямкового ремонту.

На високому рівні - обіцяє новоспечений директор школи - педагоги затанцюють на випускному і наступного року. Продумають і придумають. Бо ж колектив молодий та творчий. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація