Україна хоче повернути вертолітників, які виконують завдання ООН, для допомоги армії

Україна хоче повернути вертолітників, які виконують завдання ООН, для допомоги армії

Український вертолітний загін провів навчання у Миколаївській області

Українські вертолітники, які виконують завдання ООН в Африці та Азії, можуть повернутись з-за кордону, аби допомагати армії. Нині на навчаннях на Миколаївщині вони демонстрували армійцям, що здатні перевозити небезпечні вантажі, ліквідовувати стихійні лиха та евакуйовувати поранених.

Про це йдеться 31 травня у сюжеті ТСН.19:30.

Африка, Європа, Азія та Латинська Америка — без українських гелікоптерів не обходиться фактично жодна миротворча операція. Ці вертольоти можуть літати скрізь і будь-коли.

Під час навчань зі сходу заходить справжній грозовий шторм. Проте хлопці кажуть, що все одно летітимуть, адже саме у таких умовах вони мають працювати практично щодня.

Людей, що умовно зазнали лиха, рятують просто із води — вночі, без світла, за допомогою професійних шукачів та рятувальників. Витягують туди, де їх чекають медики.

Лікарка Катерина Богомолець зазначає, що МІ-8 – справжня повітряна швидка. Під час спецоперацій в Сомалі саме цей гелікоптер рятував десятки життів. Дівчина каже, за правилами ООН можна взяти на облавок не більше двох осіб. Чи порушували колись ці правила, не говорить.

Кожний гелікоптер може виконувати і медичні, і транспортні і пошуково-рятувальні завдання. Для цього потрібно лише 40 хвилин, за які екіпаж змінює начиння. Військові США, які спостерігають за нічними навчаннями, вражені.

Якщо перемовини з армійцями та МВС пройдуть успішно, частина цих екіпажів, які поки виконують завдання ООН, може повернутись до України найближчим часом і виконувати надскладні завдання вже вдома.

Новини України: вертольотники, які виконують завдання ООН, можуть повернутись для допомоги армії

Новини України: вертольотники, які виконують завдання ООН, можуть повернутись для допомоги армії

Нагадаємо, що у Конго українські миротворці допомагають евакуювати населення та персонал Місії ООН.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація