Українці здійснили трансатлантичний переліт на гелікоптері і претендують на рекорд

В подорожі мандрівники фіксували чимало красивих краєвидів.

Понад 10 тисяч кілометрів над територією 13 країн здійснив на гелікоптері переліт український екіпаж у складі підприємця Максима Луньова і чемпіона України та Італії з автоперегонів Євгена Рахмайлова. Це був перший трансатлантичний переліт на гелікоптері українцями, тож вони претендують потрапити до Книги рекордів України.

Про свою подорож хлопці розповіли ТСН.ua і поділились фото із мандрівки. 

На всю підготовку мандрівки знадобився місяць, а розпочати її вдалося на початку серпня з міста Мірабель в канадській провінції Квебек. А все тому, що на відміну від літаків, подолання океану гелікоптерами має свої особливості: кожні 3-4 години потрібна дозаправка, а під час виникнення позаштатних ситуацій вже неможливо повернутися назад.

“Ми придбали все необхідне обладнання, гідрокостюми та спеціальний одяг, який би дозволив нам витримати низькі температури тієї ж Гренландії, якби раптом щось сталось, та опрацювали маршрут з диспетчерськими службами всіх аеропортів щодо наявності палива та можливості посадки”, – розповідає перший пілот Максим Луньов.  

Щоб повернутись до України, був розроблений маршрут над цікавими і мальовничими локаціями, і на його подолання знадобився майже тиждень. В Ісландії екіпаж застав виверження вулкану Фаградалсфьядль, зафільмував з мінімальної відстані ріки лави. А в канадській Арктиці облітав льодовики, де не ступала людська нога. Загалом за час мандрівнику хлопці побували над Гренландією, Ісландією, Фарерськими островами, Шотландією, Англією, Францією, Бельгією, Люксембургом, Німеччиною, Швейцарією, Чехією, Польщею.

Мандрівники планують на цьому не зупинятись і вже готуються до перельотів над Африкою і Азією.

Новини світу: українці здійснили трансатлантичний переліт на гелікоптері і претендують на рекорд

Новини світу: українці здійснили трансатлантичний переліт на гелікоптері і претендують на рекорд

Повʼязані теми:

Наступна публікація