Українка опинилася в епіцентрі пожеж в турецькому Ічмелері: Мені реально вже страшно, масштаб просто шалений

Українка опинилася в епіцентрі пожеж в турецькому Ічмелері: Мені реально вже страшно, масштаб просто шалений

Associated Press

Завтра вранці Катерина мала б повертатися додому, але як дістатися до аеропорту не знає. 

Лісові пожежі у Туреччині дісталися до курортного міста Мармаріс. Вогонь упритул наблизився до людських помешкань та готелів. Жертвами стихії стали щонайменше троє людей. Понад пів сотні - шпиталізовані з опіками та отруєння димом. Місцеві видання пишуть - з курортів потроху евакуйовують відпочивальників. У деяких готелях вже зникло світло. 

Про це 29 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обвуглені стіни й випалені сади довкола. Брухт замість автівок й мертва худоба. Вогонь не щадить нічого. Лісові пожежі уже вирують у містах. Гасити полум’я допомагають додаткові загони надзвичайників. Залучили й авіацію. 

"Я втратив усе. Моя машина згоріла. Я не зміг нічого спасти. Вогонь ширився дуже швидко. Ми мали тікати", - говорять місцеві.

Рятувальники розпочали масову евакуацію. У провінції Анталія уже вивезли людей з 18 поселень. Полишити свої домівки вимушені й мешканці провінцій Адана та Мерсін. В охоплених вогнем районах нині перебуває чимало українських туристів.

Українка Катерина Краплич відпочиває у містечку Ічмелер. Вогонь вже впритул наближається до її готелю.

"Просто останні сторіз, бо далі мені реально вже страшно. Масштаб просто шалений. Мармаріс станом на сьогодні. Ситуація зараз ось така. Ви бачите клубки диму, гвинтокрили літають, поливають з висоти пташиного польоту. Але поки справитися з цим вони не можуть", - говорить вона на відео, яке запостила у соцмережі.

Завтра вранці Катерина мала б повертатися додому. Утім, каже, як дістатися до аеропорту не знає. 

Новини світу: жертвами лісових пожеж у Туреччині стали щонайменше троє людей

Новини світу: жертвами лісових пожеж у Туреччині стали щонайменше троє людей

"Коли буде у нас виліт, ми наразі нічого не знаємо, тому що дорога у нас перекрита. Чи трансфер доставить нас до аеропорту – ми не знаємо", - говорить вона. 

Суха та спекотна погода лише сприяє поширенню вогню рекордними темпами. Й тільки-но пожежники з полегшенням повідомляють, що взяли стихію під контроль, як все спалахує з новою силою. У те, що у таких масштабних пожежах винувата лише природа – турецькі правоохоронці не вірять, а тому розпочали розслідування – чи не навмисне хтось підпалив сухий ліс, або ж не загасив після пікніку багаття. Тамтешні ЗМІ озвучують версію займання на сміттєзвалищі. 

Читайте також:

Наступна публікація