Українська гривня міцніє: чи варто бігти до обмінників купувати валюту

Українська гривня міцніє: чи варто бігти до обмінників купувати валюту

Фото: ТСН.ua

В країні побільшало валюти - доларів і євро.

Гривня зміцнюється: Національний банк України встановив офіційний курс долара США на рівні 26,69 грн - це на 7 копійок менше. Таке поступове зміцнення української валюти триває вже декілька тижнів.

Чи надовго це, чи варто купувати валюту зараз, розповіли у сюжеті Сніданку з 1+1.

Долар і євро дешевшають, а гривня змінцюється. Причин декілька. Перше - побільшало валюти. Зокрема, через збільшення кількості українських заробітчан, які перераховують гроші своїм сім'ям.  Друге - економіка поступово оговтується після локдауну і додатково зміцнює українську валюту заява Міжнародного валютного фонду про надання Україні 2,7 млрд доларів. Транш очікують уже в серпні.

Гривня зміцнюється: чи надовго це та чи варто вже купувати валюту

Гривня зміцнюється: чи надовго це та чи варто вже купувати валюту

Банкір Ігор Львов каже, що гривня міцнішатиме до кінця літа. Саме тому протягом наступних 2-3 тижнів очікують що долар здешевшає ще мінімум на 10 копійок. "Якщо говорити про збереження, то нині валюта номер один - це гривня. Рекомендація на найближчі два місяці: гривня буде зміцнюватися. Є сенс: у кого є долари здати, то можна бути їх покласти на 2-3 місяці на депозит в банку. А далі через три місяці вже дивитися по ситуації. Якщо курс стабілізується, то впринципі можна проконвертувати в долари, так що б бути спокійним", - наголосив фахівець. 

Ігор Львов каже, що до кінця року гривня все ж трохи втратить позиції, проте про її обвал в жодному разі не йдеться. Вартість долара не перевищить 28 грн.

Повʼязані теми:

Наступна публікація