Українська представниця "Міс Всесвіт" запевняє, що не плакала, але в очах потемніло

Українська представниця "Міс Всесвіт" запевняє, що не плакала, але в очах потемніло

Журналісти ТСН побачили, що відбувалось після завершення конкурсу

Програмістка та захисниця прав жінок - корону "Міс Всесвіт-2021" виборола представниця Мексики Андреа Меза. Найпрестижніший у світі конкурс краси, участь у якому взяли представниці 74 країн і відбувся в Маямі.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Ті, кому не дісталися квитки до зали, окупували готельні бари. Емоції тут не слабші, аніж на стадіоні. У вирішальну мить на сцені залишаються двоє - представниці Мексики та Бразилії. перемагає 26-річна Андреа Меза - має диплом програмістки. Вона досвідчена учасниця конкурсів краси - була "Міс Мексики", "Міс світу", а тепер і "Міс Всесвіт". Коли попередниця передає Андреа корону, в готелі стартує мексиканська вечірка.

Танці, співи і хлопавки у готелі, щасливі мексиканці намагаються прорватися до переможниці, тож їх відтісняє поліція.

"Вона дуже скромна, розумна, турбується про інших, виступає проти насильства щодо жінок. Вона самотня. Зможе зосередитися на виконанні обов’язків цілий рік", - каже друг і земляк переможниці.

Новини світу: яке місце посіла представниця України на "Міс Всесвіт-2021"

Новини світу: яке місце посіла представниця України на "Міс Всесвіт-2021"

Тим часом конкурсантки марно намагаються потрапити до своїх номерів. "Міс Канаду" впізнають і в плащі та готельних капцях. "Міс Гаїті" група підтримки втирає сльози. "Міс Колумбія" теж програла, але танцює із прапором.

Українка Єлизавета Ястремська не потрапила до переможної двадцятки, але не плаче. Хоча, каже, сліз у гримерці і без неї було достатньо. "Дівчата ридали, хто не був у топ-20, особливо африканка - дуже гарна дівчина і вона не змогла стримати сліз, вона так ридала, ми її всі заспокоювали. Я не плакала. Але перші пів години мені все потемніло в очах", - розповідає Ліза.

Найтяжче, переконує дівчина, було витримати майже цілодобові тренування і чотири години сну на добу. У залі її підтримувала рідна сестра, яка живе у Майамі. Через тисняву після конкурсу вони розминулися. Але на ранок Маша забере Лізу відсипатися та відпочивати. "Вона мені скидала фотографії, ноги в крові, і вона дуже втомлювалася. Але годували ніби добре. Я весь час питала: "Ти не голодна?" Я їй весь час фрукти відправляла", - розповідає Марія.

У "Міс України-Всесвіт" мрії на найближчі дні прості - не носити високих підборів.