Унікальній четверні з Кропивницького виповнився рік, а скоро вони матимуть і свою 4-кімнатну квартиру

Унікальній четверні з Кропивницького виповнився рік, а скоро вони матимуть і свою 4-кімнатну квартиру

ТСН.ua

Мільйон гривень на житло для родини виділять з міського бюджету.

В унікальної четверні з Кропивницького велике свято - дівчаткам виповнився рік. До цієї дати донечки-близнючки Вікторія, Єлизавета, Діана, Милослава підготували молодим батькам сюрприз - зробили перші самостійні кроки та промовили перші усвідомлені слова.

Про це 8 березня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про те, що в них буде велике поповнення, Настя та Влад Валіхновські дізналися на четвертому місяці вагітності. Спочатку під час обстеження лікарі побачили трійню, а згодом знайшли і четверту сестричку. Близнючки попросилися на світ на 32 тижні вагітності. Вони були майже однаковими: кожна вагою близько двох кілограмів, зріст - 42-43 сантиметри.

Ідентична однояйцева четверня - унікальне явище не лише в Україні, а й в світі. Сестри дуже схожі між собою. Однак батьки їх добре розрізняють. Певні труднощі виникають хіба що в дідусів.

Попри те, що народилися передчасно, близнючки до року все надолужили.

Новини України: унікальна четвірня з Кропивницького відсвяткувала перший День народження

Новини України: унікальна четвірня з Кропивницького відсвяткувала перший День народження

"Втомлюєшся під вечір, геть вмерти готовий. А потім воно прийде, обійме тебе, а потім друге, третє, четверте – то трошки легше стає. Але фізично і фінансово важко", - говорить тато дівчаток Влад Валіхновський.

Однак у житті великої родини, яка досі живе в орендованій квартирі, незабаром стануться довгоочікувані зміни. Міська влада виділила мільйон гривень на придбання власного житла.

"Ми збираємо документи. Нам поставили термін і до 10 числа ми повинні здати документи і вже будуть перераховувати з міського бюджету на рахунок продавця кошти", - каже мама Анастасія Валіхновська.

Житиме родина у чотирикімнатній квартирі. На входини Валіхновські пообіцяли запросити і ТСН.

ТСН.ua

 

Наступна публікація