В антирекламі України зацікавлені багато країн та іноземний бізнес, бо тут є дешева робоча сила, - Зеленський

Автор
Марія БойкоМарія Бойко
Дата публікації
Перегляди
1585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В антирекламі України зацікавлені багато країн та іноземний бізнес, бо тут є дешева робоча сила, - Зеленський

Фото: Право на владу

Президент вважає, що результат України щодо інвестиційної привабливості кращий, ніж у деяких країн Європи.

В антирекламі України зацікавлені багато країн та іноземних компаній, бо тут є дешева робоча сила. Проте в Україна є інвестиційно привабливою державою. 

Про це Володимир Зеленський сказав 26 серпня в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"Без порядку зовсім неможливо. Ми маємо показати безпечне життя людям. На вулицях - освітлення. Щоб люди не переймалися через проблеми комфортного життя. Тобто безпека. Безпека, суди. Я бачу, що зараз у правоохоронній системі іде момент очищення. Ми близькі до класного результату. Я вважаю, що у нас результат вже кращий, ніж у деяких європейських державах. Щодо інвестицій - ми дуже привабливі", - сказав президент України. 

Володимир Зеленський наголосив, що світу потрібно показати, що Україна робить всі можливі кроки, щоб сюди прийшли інвестиції. 

"Через різну антирекламу України, і цьому зацікавлено багато країн, багато іноземного бізнесу, щоб ми не виходили, тому що ми тут дуже "дешеві" люди. Наші айтівці - вони сировину роблять і прекрасно, нехай вони не будуть окремими суб'єктами. Все це геополітика, бізнес політика. Але вся ця привабливість у нас, через антирекламу інвестиційну, вона впала. І сьогодні не через те, що ми говоримо - класно пройшли дні Незалежності, але 46 країн показали їм. Таких кроків має бути багато, тоді інвестиції будуть приходити", - наголосив президент.

Нагадаємо, Зеленський прокоментував свою промову на День Незалежності. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
1585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація