В Одесі демонтують забудови на пляжі, які почали зводити перед курортним сезоном

В Одесі демонтують забудови на пляжі, які почали зводити перед курортним сезоном

Фото: uk.wikipedia

В Одесі такі самовільні споруди називають "нахалбудами".

В Одесі підприємці почали готуватися до курортного сезону, не узгоджуючи свої дії з місцевою владою. З потеплінням заборонені капітальні будівлі почали з'являтися  просто на піску. А один з орендарів взагалі розмістив частину дискотеки в морі, повністю перекривши доступ до пляжу. Сьогодні влада обіцяла почати демонтаж незаконних об'єктів.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Деякі власники зносять конструкції самотужки, а до тих, кого не вдалося переконати, таки сьогодні навідаються представники міської влади. В Одесі такі самовільні споруди називають «нахалбудами».

Один із нічних клубів цієї весни вирішив добряче розширитися за рахунок моря. Вийшов такий собі півострів, який повністю перегородив дорогу на пляж. Першими  цю споруду на залізних палицях  помітили  одесити, які приходять сюди подихати свіжим повітрям і одразу зчинили скандал. Міська влада підтвердила, споруджено настил без дозволів. «Настил виконувався без будь-яких дозвільних документів,  а це відсутність затвердженої схеми дислокації інвентарю та підписання паспорту пляжу на його відкриття. Ухвалено рішення щодо призупинення робіт з його облаштування», - зазначає заступник начальника управління інженерного захисту Одеси Віталій Парфьонов.

Новини України: чи почали демонтувати незаконні об'єкти на одеських пляжах

Новини України: чи почали демонтувати незаконні об'єкти на одеських пляжах

Подібні споруди якраз зараз на одеських пляжах ростуть немов гриби після дощу, деякі підприємці навіть намагаються просто на піску заливати капітальні споруди. Туристи, які приїхали відпочити, кажуть, що шоковані тим, що морські краєвиди тепер закриває різна забудова. 

Сьогодні демонтаж почався в Аркадії, а далі впродовж 2 тижнів міська влада обіцяє перевірити всі міські пляжі і всі об’єкти, споруджені без дозволу, будуть зносити силою. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація