В Одесі відбувся наймасштабніший після анексії Криму парад ВМС у Чорному морі

В Одесі відбувся наймасштабніший після анексії Криму парад ВМС у Чорному морі

Вперше в цьому році в строю українських кораблів були і кораблі з країн НАТО.

Український флот сьогодні теж святкує в Одесі на Чорному морі. Там парад військово-морських сил став наймасштабнішим з часів анексії Криму.

Про це із місця подій повідомляє кореспондент ТСН Сергій Осадчук.

Тут емоції просто переповнюють. Всі, хто спостерігав за масштабним парадом військово-морських сил розповіли, відчували неймовірну гордість і радість.

У  морському параді взяли участь кораблі ВМС, катери морської охорони прикордонників та авіації. Фактично усі двадцять кілометрів узбережжя Одеси перетворилося на глядацьку залу. Самим парадом керували з набережної Лонжерону. Люди прийшли сюди насамперед за емоціями. Тут була присутня географія чи не усієї України.

Перед тисячами глядачів військові виконали десантування на морі, стрільби в умовних противників, а морські прикордонники відпрацювали затримання кораблів порушників. З десантного корабля на берег здійснила вихід і бронетехніка. На низьких висотах пролітали літаки та гелікоптери розкидаючи у небі світло-шумові ракети.

Цей парад став наймасштабніший, який проводили у Чорному морі після анексії росіянами Криму. І вперше в цьому році в строю українських кораблів були і кораблі з країн НАТО.

Новини України: в Одесі відбувся наймасштабніший парад військово-морських сил з часів анексії Криму

Новини України: в Одесі відбувся наймасштабніший парад військово-морських сил з часів анексії Криму

«Майже всі країни Чорного моря приєдналися до нашого свята. Найближчим часом військово-морські сили будуть поповнені корабельним складом. Тільки за цей рік ми будемо мати ще три додаткові патрульні катери типу «Айленд», у нас уже будується корвет», - зазначає командувач ВМС України Олексій Неїжпапа.

Після параду люди не розходяться - на морвокзалі виставили військову техніку, яку можна оглянути. А ввечері усі катери і кораблі, підсвітять ілюмінацією. І це буде теж вражаюче.

Повʼязані теми:

Наступна публікація