В пожежі в офісі Вінниці загинула 21-річна працівниця, яка була заблокована

В пожежі в офісі Вінниці загинула 21-річна працівниця, яка була заблокована

pixabay.com

Нині тут на місці працює лабораторія, яка має з’ясувати, де саме був осередок і що стало причиною пожежі.

У Вінниці спалахнув триповерховий офісний центр, а з нього вогонь перекинувся на складські приміщення.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Вогонь уже загасили, але подекуди ще й досі димить. Територія огороджена стрічкою на місці працюють слідчі та рятувальники. Наразі відомо про одну жертву - це 21-річна дівчина, працівниця одного із офісів. Тіло виявили вже коли вогонь загасили.

«На місці події виявили тіло молодої жінки, є факт, що одна дівчина змогла вибратись через вікно, а приміщення, в якому була загибла, було заблоковано і вона опинилася у пастці», - розповідає речник ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Інформації про інших постраждалих наразі немає.

 Зайнялось тут близько 13 години, в офісному приміщенні було кілька десятків людей. Вочевидь вони не відразу почули, що приміщення горить. А згодом  почали в паніці вибігати, кажуть, дуже злякались. «Тут у всіх була паніка. Ми почули проводка смердить і зразу вибігли, бачимо «пожарки» їдуть і дах горить», - каже працівниця офісу Ірина.

Нині тут на місці працює лабораторія, яка має з’ясувати, де саме був осередок і що стало причиною пожежі. Вочевидь, кажуть рятувальники, зайнявся кондиціонер, або вентилятор.

Приміщення це дуже старе, відповідно застаріла проводка і це вже не перша пожежа. Кілька років тому цей офіс вже горів. Тим часом поліція за фактом смерті дівчини  відкрила кримінальне  провадження.

Новини України: у Вінниці спалахнув офісний центр – є постраждалі

Новини України: у Вінниці спалахнув офісний центр – є постраждалі
Наступна публікація