В Україні запустять "хмару" для держорганів та охоплять цифровим телебаченням 95% території

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні запустять "хмару" для держорганів та охоплять цифровим телебаченням 95% території

unsplash.com

У "хмарі" зберігатимуть державні реєстри та бази даних.

Країна не лише в смартфоні, а й у "хмарі". Державна служба спеціального зв'язку запустить спецсховище, так звану "хмару". У ній зберігатимуть державні реєстри та бази даних, на випадок втрати їх міністерствами чи іншими структурами.

Такою інформацією служба поділилася в день свого створення, 25 травня їм виповнюється 15 років. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Держслужба спецзв'язку виконує 93 функції державного значення. Серед яких: кібербезпека, захист від хакерських атак критичної інфраструктури, зокрема й стратегічні об'єкти нафтовидобування, гідро- та атомних електростанцій. А також військові об'єкти.

Крім того, служба забезпечує країну телевізійним сигналом. І вже цього року втілить так звану програму "Мультиплекс", що забезпечить майже всю країну 12 безкоштовними телеканалами. Зокрема в прикордонних зонах, та тимчасово окупованих.

"Нині цифрове телемовлення присутнє на 70% території країни. Запровадження так званого державного "Мультиплексу", системи цифрового телебачення, має на меті покрити 95% території України", - сказав заступник голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Віктор Жора.

Нагадаємо, в Україні планують створити загальнонаціональний мультиплекс МХ-7. Таке рішення було ухвалене на засіданні РНБО. 

Наступна публікація