В українських школах починаються останні дзвоники: як святкуватимуть в умовах карантину

В українських школах починаються останні дзвоники: як святкуватимуть в умовах карантину

Фото: УНІАН

Є регіони, де святкові лінійки відбудуться у червні.

Останні дзвоники відсьогодні почнуть лунати в українських школах, а вже від понеділка більшість школярів підуть на канікули.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 26 травня.

Утім є регіони, де святкова лінійка відбудеться аж у червні. Такі корективи в навчальний процес уніс карантин. Подекуди через нього в навчальних закладах доводилося подовжувати весняні канікули, а тому й літні посунулися в часі. Приміром, у Черкасах вчитимуться до 8 червня, а в Сумах та Хмельницькому - до 11-го. Все для того, щоб учні цілком засвоїли необхідну програму.

Новини України: у школах починають лунати останні дзвоники

Новини України: у школах починають лунати останні дзвоники

Напередодні сезону випускних соціальні мережі рясніють обговореннями: в кого ж більше грошей запросили на свято, йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1. Наприклад, у Києві випускний в 11 класі в сім тис. обійдеться ресторан, у дві тис. - подарунки, дві тис. - альбом. В Одесі батьки 4-класників збиріють по 100 доларів на свято.

Торік через карантин святкування відбувалися онлайн, або ж випускникам просто видавали атестати за закритими дверима. Цього року, поки вся Україна у "жовтій" карантинній зоні, у Міністерстві освіти зазначають, що таких жорстких обмежень не буде.

Проте правила проведення випускник і останніх дзвоників все ж таки є. Їх в закладах їх суворо дотримуються,каже директор столичної школи Дмитро Ламза. "Це захід на свіжому повітрі. Це класи, які не перетинаються між собою. Це розділення по півтора метри між дітьми. Дорослі залишаються вдома через пряму трансляцію. Це  також масковий режим,", - розповів він.

Але всі ці правила від міністерства, департаменту освіти та міської адміністрації суто рекомендаційні. Дотримуватися їх чи ні,  вирішує директор та педколектив кожного навчального закладу окремо.

Повʼязані теми:

Наступна публікація