Вдова загиблого військового в пам'ять про чоловіка здійснила його мрію: "Я розуміла — це справа життя"

Вдова загиблого військового в пам'ять про чоловіка здійснила його мрію: "Я розуміла — це справа життя"

Юлія та Володимир

Понад половину прибутку жінка віддає на військо.

Переселенка з Криму Юлія Гаврилюк відкрила на Вінниччині мініцех із виробництва хліба та пиріжків. Про це мріяв її чоловік, який загинув у боях за Бахмут. Володимир пішов захищати Україну з перших днів повномасштабної війни. А дружина відразу взялася волонтерити і розвивати село, де він народився. 

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Валерія Кузнєцова. 

У селі Степанівка Юлія Гаврилюк відкрила мініпекарню та випікає там смаколики. Відкрила пекарню Юлія за грантові кошти в пам'ять про свого чоловіка Володимира, який загинув у грудні 2022 року в боях за Бахмут. 

"Я себе називала дружиною, яка подає патрони. Мій чоловік ціною власного життя припинив захищати нашу державу, я розуміла — це справа життя і його смерть не повинна бути даремною. Волію допомагати сім'ям, щоб захисники повернулись додому", — каже Юлія Гаврилюк. 

Юлія Гаврилюк

Подружжя з рідної для Юлії Ялти переїхало до Степанівки, звідки родом Володимир, після анексії Криму. Почали вирощувати у селі малину. Жінка продавала смаколики, чоловік вступив до лав Нацполіції. Він дуже любив землю, а ще — бандури і кобзи. Виготовляв інструменти і носив оселедець.

"Людина, яка прагнула займатись саморозвитком, людина, яка любила дітей і мене, яка любила землю, нічого деструктивного в руках не тримав і я не розуміла, як в його руках може бути зброя, але я знаю, що його вчинок для мене героїчний", — наголошує Юлія Гаврилюк. 

Сімейні фото

Після загибелі Володимира Юлія написала книгу і, щоб продовжити справу чоловіка, відкрила пекарню, аби допомагати військовим.

Понад половину прибутку йде на військо, каже Юлія. Собі залишають лише кошти на сировину і зарплати. А ще для бійців волонтерки виробляють м’ясні консерви та каші.

Міні-пекарня

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ТСН 07:00 за 1 травня 2024 року | Повний випуск новин

Нагадаємо, як поблизу лінії фронту відбувається посівна та що кажуть аграрії

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація