Ведучі шоу "Твій день" розповіли, що чекає на глядачів у день прем'єри

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ведучі шоу "Твій день" розповіли, що чекає на глядачів у день прем'єри

Фото: facebook.com/tviyden.official

Шоу "Твій день" - виходитиме у прямий ефір протягом 5 годин - щодня, крім вихідних.

Новий проєкт, нова студія - і ще багато нового - вже з понеділка. На "1+1" стартує прем’єра нового шоу "Твій день". 5 годин прямого ефіру з зірковими ведучими, а найцікавіше - глядачі зможуть впливати на хід програми.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У новій студії все, як у Голлівуді: для нових ведучих навіть підготували червоний хідник. Далі попереду стіл, звідки вестимуть кулінарну рубрику, і основний стіл для ведучих та гостей, яких запрошуватимуть у студію. Це будуть і відомі зірки, і експерти. Великі плазми повсюду - словом, студія оновлена. Поки наводять останній марафет.

Шоу "Твій день" - виходитиме у прямий ефір протягом 5 годин - щодня крім вихідних. Глядачі зможуть дізнатися головні події дня - легко та невимушено. Цікаво те, що глядачі навіть впливатимуть на хід подій в студії - пропонуватимуть свої теми, братимуть участь у вікторинах та голосуваннях. Сьогодні тут був генеральний прогін. Так називається телевізійною мовою репетиція. Завтра, як жартують ведучі - у них день тиші. Ведучі зіркові. Їх семеро - це Влад Яма, Руслана Писанка та Ірина Ванникова. Саме вони вийдуть в ефір у понеділок. Друга трійка ведучих - Тимур Мірошниченко, Стася Ровінська та Володимир Рабчун. А щочетверга до трійки ведучих буде долучатися Олена Кравець. Про те, що чекає на глядачів у понеділок - розповіли самі ведучі.

"Глядач зможе багатьма різноманітними способами впливати безпосередньо на ефір. Навіть обирати теми, на які говорити. Звісно, будемо долучати по максимуму глядачів для того, щоб якомога швидше ми всі стали одним єдиним цілим. Однією великою родиною", - зазначив Тимур Мірошниченко.

"Я можу тільки запросити наших глядачів, щоб приходили об 11:15 в понеділок 24 травня. Ми будемо протягом 5 годин в ефірі і намагатимемося дарувати вам емоції. Може якусь нову інформацію, може ми щось змінимо в вашому житті на краще", - говорить Руслана Писанка.

Новини України: ТСН побувала на генеральному прогоні шоу "Твій день"

Новини України: ТСН побувала на генеральному прогоні шоу "Твій день"

"Ми чекаємо в понеділок Олега Скрипку. В нього якраз буде день народження 24 травня. Так що сподіваюся, що відсвяткуємо в прямому ефірі день народження гурту "ВВ". Також чекаємо Руслану – переможницю "Євробачення", - ділиться Ірина Ванникова.

Зараз студія виглядає порожньою, але, насправді, це лише ілюзія. Це у ведучих може бути день тиші, але не у керівництва. Єгор Гордєєв на шоу  "Твій день" - головна людина і він на роботі днює і ночує, щоби здивувати глядача.

Тож не пропустіть - в понеділок, 24 травня, об 11:15 на "1+1" прем’єра нового шоу "Твій день". 

Наступна публікація