Вибух на підприємстві у Житомирі: троє працівників у важкому стані з глибокими опіками

Вибух на підприємстві у Житомирі: троє працівників у важкому стані з глибокими опіками

Остаточні обставини події встановлюватимуть фахівці.

Троє людей постраждали від вибуху в Житомирі. Там на приватному підприємстві розірвало 200-літрову діжку із легкозаймистою речовиною. Потерпілі працівники нині у лікарні, у них сильні опіки.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Усі потерпілі - то місцеві жителі, їм 22, 26 та 52 роки. Одразу після вибуху їх забрала швидка."Вони отримали опіки полум'ям. Один отримав 100 відсотків опіків, другий - 90, третій - 40. Вони у важкому стані у реанімації", - зазначають медики і кажуть, що зараз прогнозів не дають. 

Вибух на приватному деревообробному підприємстві стався напередодні. Вибухнула бочка з легкозаймистою речовиною. Миттєво зайнялися дві металеві сушильні камери та деревина, яка була поруч, і таким чином вогонь поширився дуже швидко.

Рятувальникам, які приїхали на місце, знадобилася година, аби приборкати вогонь. Попередня причина займання – порушення технологічного регламенту, так повідомили в  ДСНС. Наразі відомо, що підприємство було у стані ліквідації, жодних дозволів на виробництва у підприємства не було, але власник вирішив попри це не зупиняти цех. 

Поліція вже відкрила кримінальне провадження за статтею порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Стаття передбачає 8 років позбавлення волі.

Також на підприємство скерують перевірку: зокрема дивитимуться, чи мало воно дозволи на випалювання деревного вугілля. 

Новини України: у Житомирі стався вибух на підприємстві – потерпілих доправили до лікарні

Новини України: у Житомирі стався вибух на підприємстві – потерпілих доправили до лікарні
Наступна публікація