Вибух у Кам’янці-Подільському: троє людей в лікарні, найтяжча – 4-річна дівчинка

Вибух у Кам’янці-Подільському: троє людей в лікарні, найтяжча – 4-річна дівчинка

Чоловік, що кинув вибуховий предмет, просто збирався піти.

Після вибуху гранати у кафе в середмісті Кам’янця-Подільського в лікарні з осколковим поранення чотирирічна дівчинка. Її вже прооперували, вона в реанімації, її стан найтяжчий. Загалом постраждало шестеро людей.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов. 

«Травми середнього ступеня важкості, це були рвані рани, переважно кінцівок, плеча, гомілки і в дитини поранення грудної клітки. Проводиться комп’ютерна томографія, щоб визначити чи є взагалі осколок і де він знаходиться», - розповідають медики про стан дівчини.  

В травматології зараз залишаються ще двоє: 40-річні чоловік та жінка. В них травми ніг та рук. Один із поранених каже, сидів за столиком у кав’ярні, як почув потужний вибух. Те, що це була граната не сумнівається, бо осколки розлітались на десятки метрів. «Сиділи в кафе, чую вибух, удар відчув сильний і зачепило обличчя. Граната була», - каже Максим Юхновець.

Вибух був такий, що чути було навіть в сусідніх районах. Свідки розповідають: за столиком на відкритому майданчику сидів чоловік, видно, що він був напідпитку. В якийсь момент дістав вибухівку і кинув просто під сусідні столики. Сам не постраждав, тільки рвануло, просто встав і пішов.

«Дуже багато пилу було, і бачу багато людей збігаються, кричать діти. Цей мужик бере встає і починає йти, я бачу, що там були поранені, сиділи на траві жінка, я побіг в магазин, взяв аптечку, забинтував одну людину, другу», - розповідає очевидець Богдан Фетісов.

Підривника затримали, йому 60, раніше він судимий за тяжкі злочини. Які саме - в поліції поки не коментують. Наймовірніше, під столики він жбурнув таки гранату, втім, яку саме - стане відомо лише після експертиз. Запобіжний захід підозрюваному обиратимуть попередньо завтра.

Новини України: в якому стані 4-річна дівчинка, постраждала під час вибуху в Кам'янці-Подільському

Новини України: в якому стані 4-річна дівчинка, постраждала під час вибуху в Кам'янці-Подільському

Повʼязані теми:

Наступна публікація