Від початку року в США в масових стрілянинах загинуло понад 8 тисяч людей

Від початку року в США в масових стрілянинах загинуло понад 8 тисяч людей

Unsplash

За цей вікенд це вже друга для штату Флорида стрілянина - вночі у п'ятницю у тому самому Маямі вбили одну людину і поранили ще шістьох.

Масова стрілянина в американському місті Маямі - поліція все ще шукає людей, які відкрили вогонь по відвідувачам концерт-холу. Жертвами нападників стали двоє людей, ще два десятка - опинилися у лікарнях.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Все відбувається ще до початку виступу, коли люди чекають у черзі, аби потрапити на концерт. Біля натовпу зупиняється білий позашляховик з якого виходять озброєні нападники. «Троє людей вийшли з машини з автоматами і пістолетами, і почали хаотично стріляти у натовп», - розповідають свідки.

Двоє постраждалих гинуть на місці, ще два десятка людей - потрапляють до шпиталів. Серед них і син медсестри Ейнджели. 24- річний хлопець отримав кулю у живіт і нині перебуває під наглядом лікарів. «Мій син зателефонував мені й чоловіку... Сказав, що йому боляче, і що він хоче, аби ми знали, що він нас любить. Мій чоловік сказав "лишайся з нами", і ми стрибнули до авто. Знаєте, ви допомагаєте іншим, і рятуєте їх, але, коли це стосується вас, ви почуваєтеся безпорадним. Я просто вдячна, що він все ще тут, і я молюся за інші родини», - каже мати одного із поранених.

Новини світу: поліція все ще шукає людей, які стріляли по відвідувачах концерт-холу в Маямі

Новини світу: поліція все ще шукає людей, які стріляли по відвідувачах концерт-холу в Маямі

Стрільці з місця нападу тікають. Поки упіймати їх поліції не вдалося, немає інформації і про мотиви нападників. За відомості про них обіцяють винагороду, сто тисяч доларів дає місцевий бізнесмен, ще 25 правоохоронці.

За цей вікенд це вже друга для штату Флорида стрілянина - вночі у п'ятницю у тому самому Маямі вбили одну людину і поранили ще шістьох. Поки мешканці штату моляться за здоров'я поранених і вшановують тих, хто вижив, фахівці з некомерційної організації  Gun Violence Archive наводять приголомшливу статистику. Напад у Маямі - один з понад двох сотень випадків масових стрілянин, які сталися у США від початку року. За цей же період від вогнепальної зброї у країні померло понад 8 тисяч людей.

Наступна публікація