Від Софії Ротару - до “Океану Ельзи”: перші "спойлери" масштабного концерту до Дня Незалежності

Від Софії Ротару - до “Океану Ельзи”: перші "спойлери" масштабного концерту до Дня Незалежності

Скріншот

На НСК “Олімпійський” буде встановлено одразу три сцени, а виконавці будуть змінювати один одного без перерви та конферансу.

“Незалежність у нашій ДНК” - так називається концерт, який відбудеться  у вівторок, 24 серпня, в столиці України на НСК "Олімпійський". Організатори кажуть, що такого шоу українці ще не бачили. На стадіоні встановлюють одразу три сцени і готують світлову виставу. Готуються до виступу 34 артисти. 

Про подробиці підготовки до концерту, який неможливо пропустити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перші репетиції концерту до дня Незалежності відбуваються в одному за ангарів авіазаводу імені Антонова. Тепер уже відомо, що під час шоу між виступами виконавців не передбачено  перерви. Артисти з’являтимуться один за одним на сцені, що складається з трьох частин, які разом нагадують молекулу ДНК.

“Коли заходиш в реальний павільйон і бачиш уже розмічену сцену, то розумієш, яка вона насправді величезна і як це круто”, - захоплюється режисерка-постановниця концерту Катерина Царик.

Особливою родзинкою концерту буде світлове оформлення дійства. За словами головного художника зі світла Євгена Костира, тут буде задіяно найбільшу кількість приладів на одному шоу за всю історію української незалежності — 1500.

У концерті братимуть участь 34 виконавці. І це будуть не лише поп-зірки від Софії Ротару — до “Океану Ельзи”. Виступатимуть також ансамбль імені Вірського, Київський симфонічний оркестр та зірки світової опери, серед яких Людмила Монастирська, якій аплодувала найвибагливіша публіка Європи та США. Вона зізнається, що хвилюється перед виступом, який дивитиметься така величезна кількість глядачів. 

Звикла до великих залів Надя Дорофєєва обіцяє, що на цьому концерті цілком змінить імідж. “Такою ви мене ще ніколи не бачили, таких пісень я ніколи ще не співала. Для мене це буде дуже відповідально і непросто”, - заінтригувала співачка.

Концерт "Незалежність у нашій ДНК" - доброчинний. Кошти від квитків спрямують на створення Центру сучасного мистецтва - музею художника Івана Марчука. А глядачам організатори обіцяють майже три години музичного задоволення.

Новини України: як репетирують концерт до Дня Незалежності, який відбудеться на "Олімпійському"

Новини України: як репетирують концерт до Дня Незалежності, який відбудеться на "Олімпійському"

Повʼязані теми:

Наступна публікація