"Відчули запах проводки": працівники офісу у Вінниці розповіли про пожежу, в якій загинула 21-річна дівчина

"Відчули запах проводки": працівники офісу у Вінниці розповіли про пожежу, в якій загинула 21-річна дівчина

Припускають, що загорівся кондиціонер або ж вентилятор.

У масштабній пожежі у Вінниці, де 6 травня горіло приміщення офісного центру, загинула 21-річна дівчина. Вона працювала в одному із центрів і, ймовірно, не змогла вибратися із приміщення, а тому опинилася у пастці.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Наразі триповерховий офісний центр, де сталася пожежа, за огороджувальною стрічкою. Відомо, що зайнялося там в обід, на момент пожежі у будівлі було кілька десятків людей. Вогонь охопив майже тисячу квадратних метрів площі. Стовп полум'я і чорного диму було видно за кілька кварталів.

Вочевидь, працівники не одразу зрозуміли, що будівля палає. Як кажуть свідки, люди відчули запах гару й вибігали з приміщення в паніці, коли вже сильно розгорілося.

"Ми відчули запах проводки, і одразу вибігли, бачимо пожежні їдуть і дах горить. Ми відчули запах в офісі в приміщенні, Ми були на першому поверсі", - розповідає працівниця офісу Рина Софієва.

Наразі відомо про одну жертву пожежі. Попередньо, це 21 річна дівчина-бровістка, працівниця одного із офісів. Тіло виявили, коли вогонь вже загасили.

"Є факт, що одна дівчина змогла вибратись через вікно, а приміщення в якому була загибла, було заблоковано і вона опинилася у пастці", - каже Олександр Кутовий, речник ДСНС у Вінницькій області.

Через загибель людини поліція розпочала кримінальне провадження. Осередок займання й причину пожежі нині на місці встановлюють співробітники спеціальної лабораторії. Припускають, що загорівся кондиціонер або ж вентилятор. Будівля, нарікають рятувальники, стара, застаріла й проводка. І горіло приміщення, додають, не уперше.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: у масштабній пожежі у Вінниці загинула 21-річна дівчина

Новини України: у масштабній пожежі у Вінниці загинула 21-річна дівчина
Наступна публікація