Відгамселив, бо корова паслась на стадіоні: у Львівській області бабуся звинувачує у побитті старосту села

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відгамселив, бо корова паслась на стадіоні: у Львівській області бабуся звинувачує у побитті старосту села

У жінки гематоми та зламана рука.

Побили через корову. На Львівщині 73-річна жінка звинувачує старосту села в побитті. Запевняє, той відгамселив її ломакою, бо, мовляв, не сподобалося, що рогата пасеться на шкільному стадіоні. Тепер за справу взялася поліція.

Про це 31 серпня йдеться у сюжеті ТСН.19:30

Гематоми на ногах, спині та зламана рука. Це так відлупцював її ж палкою староста села, запевняє 73-річна пані Христина.

"Почав мене бити. Бив так, що поломав ту палицю. Голова болить сильно, він мене вдарив палкою два рази по голові", - каже потерпіла Христина Бугрінець. 

"Множинні забійні садна тіла, перелом кисті. Потрібне ще обстеження в невропатолога, було запаморочення, підозра на струс головного мозку", - каже медична директорка Сколівської лікарні Оксана Яремко

Конфлікт стався через корову, каже бабуся. Її хата біля шкільного стадіону, там і випасала свою Малину. Каже - старості це не сподобалося.

"Там не загороджено, то близько біля хати, близесенько. Корова не раз забіжить на стадіон, я її припну біля стадіону", - каже потерпіла Христина Бугрінець. 

Це син пані Христини – Іван. Показує стадіон і хату матері – всього за 5 метрів від нього.

"Корова вийшла на стадіон і за це староста села побив мою маму. Якщо мама неправильно зробила, міг накласти штраф, щоб маму оштрафували, а не руки піднімати. Його треба притягнути до кримінальної відповідальності", - каже син потерпілої Іван Бугрінець. 

Новини України: 73-річна жінка звинувачує старосту села в побитті через корову

Новини України: 73-річна жінка звинувачує старосту села в побитті через корову

Як стався конфлікт між жінкою та старостою бачили тільки двоє сусідів. Але розповідати, що саме відбулося на стадіоні і навіть давати свідчення поліції, навідріз відмовляються. Побиту жінку після інциденту прихистила продавчиня сільської крамниці. Хоч нападника не бачила, одразу викликала поліцію.

"Тут вона сіла на прилавок і сказала, щоб я її сховала, бо її може забити нелюд. Я не зрозуміла, не подумала, хто то такий. Кажу, сідайте. Сіла руки трусилися, почала дзвонити в поліцію", - каже мешканка села Віра Дячишин. 

"Є постанова на призначення судово-медичної експертизи. Відкрили провадження за статтею нанесення тілесних ушкоджень", - каже начальник Сколівського відділення поліції Віктор Марочканич. 

Чи зізнався староста у нападі, правоохоронці не кажуть. У телефонній розмові він призначив ТСН зустріч. Втім не прийшов і мобільний вимкнув. В сільській раді дотелефонуватися до старости теж не можуть. В тому, що міг завдати шкоди жінці, сумніваються. Кажуть: ніколи ні з ким не бився.

"Від призначення за цим чоловіком ніколи не було агресії, тим більше людина вже поважного віку. Може й бути звільнення, ми будемо бачити висновок поліції", - каже заступник голови сільської громади Василь Шкодин. 

У селі нині тільки і розмов про побиття. Більшість сусідів схильна вірити потерпілій.

"Він колись був інакша людина, тепер помінявся. Колись був добрий, лагідніший, тепер агресивніший", - каже мешканка села Віра Дячишин. 

Якщо провину старости таки доведуть, йому загрожує 3 роки за гратами. Тим часом пані Христина ще тиждень проведе у лікарні. За її Малиною, через яку і стався скандал, доглядатимуть рідні, з травмованою рукою жінка сама не впорається. 

Нагадаємо, на Дніпропетровщині рятувальники діставали корову з пастки

Наступна публікація