Виграла медаль, отримала квартиру і віддала її тренеру: чим обернувся вчинок української борчині

Виграла медаль, отримала квартиру і віддала її тренеру: чим обернувся вчинок української борчині

Фото: Associated Press

Дівчина взяла "бронзу" в Токіо.

Бронзовій призерці олімпійських ігор Ірині Коляденко керівництво Київської області презентувало ключі від квартири, але спортсменка вирішила квартиру передарувати своєму тренеру.

Чим обернувся такий крок - розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 26 серпня. 

Борчиня Ірина демонструє на тренерові свій коронний захват. Завдяки цьому прийому вона перемогла і виборола ліцензію на Олімпійські ігри. На Олімпіаді в Токіо Ірина здобула бронзу. Нову нагороду олімпійська призерка зі своїм тренером розглядають у новобудові - однокімнатну квартиру в Ірпені Ірині за спортивні досягнення подарувало керівництво Київської області. 

Отримала ключі й документи, але ніч не спала. На ранок усіх ошелешила повідомленням: подаровану квартиру передаровує своєму наставнику: "За всіма моїми перемогами стоїть ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поряд протягом всього часу.  Так, було нелегко. Ну, щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг".

Володимир Яременко зніяковіло слухає свою вихованицю. Дівчина з Житомирської області приїхала до Ірпеня вчитися. Так, в місті і залишилася. Вже багато років живе на орендованій квартирі.

Новини України: бронзова призерка олімпійських ігор вирішила віддати подаровану квартиру тренеру

Новини України: бронзова призерка олімпійських ігор вирішила віддати подаровану квартиру тренеру

У тренера ситуація дещо інша: мешкає з дружиною та її мамою, а також з маленькою донькою, яка частенько не бачить тата. Він - то на зборах, то на змаганнях. Тож, Ірина і вирішила: тренеру своя оселя потрібніша. "У мене ще буде час для свої квартири, але у мене сім'ї нема. Живу одна. Маю можливість ще трошки почекати - до наступної Олімпіади", - каже вона. 

Уже за три роки Олімпіада у Парижі - до неї Ірина з тренером уже починають готуватися.Будують амбітні плани:"Привезти золоту медаль Олімпійських ігор".

Із планами на майбутнє тренер та вихованка залишають квартиру, але на порозі спортсменів чекає несподіванка - до будинку зненацька прибув міський голова Ірпеня. За словами Олександра Маркушина, після ранкового допису олімпійської призерки йому всі телефони обірвали. "Це прецедент на всю країну. Наше місто осторонь не стоятиме. Нас підтримали наші підприємці. Ми вручаємо ще одну квартиру. Це вже точно вам", - каже міський голова. 

Все відбувається просто на очах знімальної групи ТСН. Спортсменка і тренер приголомшені. Подаровані оселі у новобудовах. Квартири з голими стінами, але уже з газовим котлом. Аби були гроші на ремонт, мер обіцяє, що завтра ж на сесії проголосують - додатково нагородять і спортсменку, і тренера ще й грошима. Окрім тих, що олімпійська призерка вже отримала від держави. Саме 55 тисяч доларів, виплачених за "бронзу", борчиня планує витратити на облаштування уже власного житла.

Повʼязані теми:

Наступна публікація