Виливає нечистоти з вікна і живе з тарганами: у столиці жінка стягує до квартири різний непотріб

Виливає нечистоти з вікна і живе з тарганами: у столиці жінка стягує до квартири різний непотріб

Сусіди скаржаться на нестерпний сморід.

Виливає нечистоти з вікна, лається і живе в захаращеній квартирі з тарганами: у столиці жінка місяцями стягує до домівки непотріб. Інколи кидає його просто на голови перехожим. Сусіди неодноразово звертались і до медиків, і до поліцейських, але ради жінці ніхто не дає.

Про сусідський терор розповіли 30 серпня у сюжеті ТСН.19:30.

Сміття, речі, а за ними - випорожнення. Мешканці цього столичного будинку все гадають, що наступного разу полетить на голови із сусідського балкона, бо ж жінка викидає сміття. 

Пані, яка живе на третьому поверсі, звати Юлія. Завжди тиха і самотня, кажуть сусіди, а пів року тому стала агресивною. Крім того, почала носити додому сміття, а частину викидати на вулицю. "Влітку почався нестерпний запах і полізли таргани", - розповів сусід. Олександр усе називає сусідським терором і каже, що через це довелося переїхати.

Спілкуватися крізь двері жінка з ТСН відмовляється. Але раптом просто на голову оператора звалюються кубла тарганів. Нестерпний запах - навіть неможливо говорити. Усередині десятки пакетів зі сміттям, забарикадовані ними двері, обдерті стіни, у плісняві і незліченна кількість тарганів. 

Новини України: киянка тероризує сусідів смородом, тарганами і нечистотами, які виливає з вікна

Новини України: киянка тероризує сусідів смородом, тарганами і нечистотами, які виливає з вікна

Сусіди були ледь не в усіх державних службах: ЖЕК, "Київгаз", поліція, міські та районні ради, писали навіть поодинокі листи до депутатів. Утім, кажуть, що проблему ігнорують. 

Така проблема не лише в Києві, пояснюють фахівці. Все через те, каже адвокат, що в Україні досі немає чіткого законодавчого механізму: що робити із так званими Плюшкінами. Поки їхня поведінка не загрожує життю мешканців, то зайти до квартири, за законом, можна тільки з дозволу господаря квартири. "За кордоном ця процедура вже визначена. Треба зробити так і у нас - прописати чітко механізм "якщо порушуються санітарні норми, то дати відповідним службам дозвіл вивозити сміття і проникати до приміщення" з відповідним описом і понятими", - каже адвокат Андрій Шебельников.

Натомість в правоохоронних органах кажуть, що без суду не обійтися. "Нам необхідно звертатися до суду, щоб суд визначав лікарську комісію. Тоді, за результатам комісії, визначати, які розлади, чи є вона дієздатною", - пояснив керівник дільничих Дарницького управління поліції ГУ Нацполіції у місті Києві Максим Сокол. 

Утім, чекати в умовах, коли сусідка стає агресивнішою, мешканці кажуть, що  сил уже не мають. Днями чергують біля будинку. Зрештою, коли Юлія перебуває на вулиці, то викликають поліцейських. Ті, своєю чергою, медиків.  Жінку доправляють до психіатричної лікарні на три дні для обстеження. Далі - все залежить від висновку лікарів. Утім, сусіди не сумніваються: Юлія знову повернеться додому. Вони вже готуються подавати чергову колективну заяву до суду.

Наступна публікація