Виставка IDEF-2021 у Стамбулі: що на ній представила Україна і яка зброя боронитиме нашу державу

У цьому році у заході беруть участь 154 делегації з 79 країн, свою продукцію презентують понад 1200 виробників озброєння та військової техніки.

Україна й Туреччина створюють спільний центр із ремонту гелікоптерів. Контракт уже підписали на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2021, яка триває в Стамбулі.

Що на ній представила Україна і яка зброя вже найближчим часом боронитиме нашу державу - 18 серпня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ракета "Вільха". Виставка в Туреччині дозволяє побачити і навіть помацати повітряний щит України. Ракета "Нептун" охоронятиме наші моря, бо здатна знищити будь-який корабель противника. Тут є ще один ракетний комплекс, не такий потужний як попередні – "Скіф". Цікавий тим, що оператор-навідник може сидіти далеко від самої ракети і варто натиснути йому кнопку і ворожого танка вже немає.

А ще Україна представляє новітні надпотужні та неймовірно компактні танкові двигуни, артилерійські снаряди, авіатехніку. 

"Військово-технічне співробітництво з Туреччиною, нашим стратегічним партнером, є надзвичайно важливим, саме тому ми привезли високоточне озброєння, інші вироби "Укроборонпрому" для того, щоб поглибити співпрацю з турецькими партнерами, з іншими партнерами - для того, щоб просувати продукцію на зовнішніх ринках", - зазначає гендиректор державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв. 

Офіційна зустріч на високому рівні – перший віцепрем’єр-міністр України Олег Уруський зустрічається з головою Держагенства з питань оборонної промисловості Турецької республіки. Їм є про що поговорити – від літаків у небі до кораблів на морі – все це дві країни будують спільно .

"Ми купуємо у вас двигуни для безпілотників, крім того ми започатковуємо наш проєкт з будівництва корвета", - говорить Ісмаїл Демір.

Нещодавно турки почали ставити на свої знамениті безпілотні "Бар’яктари" українські двигуни, тепер, очевидно, співпраця просунеться далі. 

Новини світу: Україна й Туреччина створюють спільний центр із ремонту гелікоптерів

Новини світу: Україна й Туреччина створюють спільний центр із ремонту гелікоптерів

"Турецька сторона закуповує наші авіаційні двигуни як для безпілотників, так і для гелікоптерів, сподіваюся це буде і для перспективних винищувачів. Що головне, що це співробітництво є двостороннім", - зазначив Уруський.

Ну а це вже перший контракт. Україна створює з Туреччиною потужний сервісний центр з капітального ремонту гвинтокрилів. Це фактично продовження попередньої співпраці. За 3 роки конотопський державний авіазавод відремонтував 18 гелікоптерів турецької жандармерії. Турки роботою українських фахівців залишилися задоволеними, тепер готові ремонтувати разом гелікоптери і з сусідніх країн. І в цьому випадку мова йде про десятки, якщо не сотні мільйонів доларів США. 

IDEF–2021 є одним з найбільших і найвідоміших європейських і світових майданчиків, на якому демонструються новинки озброєнь і військової техніки. У цьому році у заході беруть участь 154 делегації з 79 країн, свою продукцію презентують понад 1200 виробників озброєння та військової техніки.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3901
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація