Виступ дружини Лещенка в Москві: як відреагував чоловік, що пишуть у соцмережах та як відповіла сама Топольська

Дата публікації
Перегляди
4630
Виступ дружини Лещенка в Москві: як відреагував чоловік, що пишуть у соцмережах та як відповіла сама Топольська

instagram.com/nastia.dj

Виступ відбувся 8 травня на вечірці для російської ЛГБТ-спільноти в одному з клубів столиці Росії.

Чи нормально, коли українці їздять розважати громадян країни, що на нас напала? Особливо якщо розважає росіян дружина екснардепа і відомого журналіста, а тепер - члена наглядової ради "Укрзалізниці" Сергія Лещенка?

Про це 16 травня йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Популярна діджейка Настя Топольська із новим псевдо Шейс пробралася в "лігво ворога", як писала преса. 8 травня, коли вдома відзначали День пам’яті і примирення, вона зіграла на вечірці для російської ЛГБТ-спільноти в одному з московських клубів. Ховатися не стала. Виклала всю цю красу в "Інстаграм" і викликала шквал коментів і обурення в соцмережах. Починаючи від паралелей - а якби так Клавдія Шульженко, наспівуючи "Синий платочек", поїхала в 1943-му в Берлін виступати на якійсь вечірці? Закінчуючи запитанням, а як взагалі потрапила в Москву? Якщо у зв’язку з поширенням коронавірусу в’їзд іноземцям туди практично заборонений.

Новини тижня: популярна ді-джейка 8 травня зіграла на вечірці для російської ЛГБТ-спільноти

Новини тижня: популярна ді-джейка 8 травня зіграла на вечірці для російської ЛГБТ-спільноти

Настя на все це суспільне обурення відреагувала - виклала фото дівчинки, яка справляє природні потреби, і подякувала хейтерам за рекламу. Але найбільше запитань виникло до її чоловіка Сергія Лещенка. Саме він як журналіст не раз описував негідну поведінку членів сімей українських політиків. А тут - обмежився коментом, що його дружина поїхала підтримати меншість, яка потерпає від Путіна і Кадирова.

Сергій Лещенко й Анастасія Топольська / ТаблоID

Виникла дискусія, чи відповідає чоловік за дружину. До людей публічних, які пропагують певні цінності, і справді вимог більше. Бо, крім дружини експолітика, на цій же вечірці запалювали ще кілька українських діджейок. Але їхні чоловіки не запевняють народ, що так популяризують Україну.

Нагадаємо, це не перший скандал, який виникає довкола Анастасії Топольської. Раніше вона називала українців "жалюгідними малодушними пришелепками" за реакцію на  катастрофу російського Ту-154 над Чорним морем. 

Також вона назвала "дебілами" депутатів Верховної Ради, які голосували за закон про українські квоти на музику в радіоефірі. Серед тих, хто віддав свій голос "за", був і її коханий - тодішній нардеп Сергій Лещенко. Згодом Топольська вибачилася за бурхливі емоції.