Військового Антоненка відпустили під домашній арешт: які підстави були підозрювати його у вбивстві Шеремета

Військового Антоненка відпустили під домашній арешт: які підстави були підозрювати його у вбивстві  Шеремета

Замість СІЗО - цілодобовий домашній арешт.

Андрія Антоненка, обвинуваченого у вбивстві журналіста Павла Шеремета, відпустили прямо із зали суду. Натомість - зобов'язали носити електронний браслет. 

Чому слідство вказало саме на Андрія Антоненка? Які підстави були підозрювати його у виконанні вбивства відомого журналіста? І чому справа Шеремета втягнула в себе не тільки підозрюваних, а й політиків?

Про це йдеться у випуску ТСН 19:30.

Він провів за ґратами півтора року. Позаду десятки судових засідань та апеляцій. Із трьох підозрюваних по справі про вбивство Павла Шеремета, він єдиний, кого не відпускали додому. Грудень 2019 року. Велика пресконференція, на якій правоохоронці звітують – вони розкрили справу Шеремета. 

На моніторі – зображення підозрюваних: музикант та військовослужбовець Андрій Антоненко та кардіохірургиня Юлія Кузьменко - за твердження слідчих нібито саме вони підклали вибухівку під авто Павла. Яна Дугарь – нібито розвідувала камери неподалік дому журналіста. 

Їх арештовують. Слідство продовжують і з'ясовують - у всіх підозрюваних є алібі, а експертизи доводять їхню непричетність. Неозброєним оком видно – Андрій на півголови вище за Юлію, тоді як люди, що підкладають вибухівку під авто Шеремета – одного зросту. І ще за кілька місяців із матеріалів – зникає мотив. 

На пресконференції Президента Зеленського – тричі перепитують: чи справді ті люди за ґратами? Зрештою, Яну Дугарь відпускають – під заставу. Юлія Кузьменко в серпні – виходить з-за ґрат під домашній арешт. Антоненко чекав аж досьогодні.

Сьогоднішнє рішення - це проста зміна запобіжного заходу. Антоненко залишається обвинувачуваним. Наступного разу він має з'явитися до суду 11 травня. На цей день заплановано засідання в справі Шеремета по суті. Андрію Антоненку загрожує довічне увязнення.

Новини України: які підстави були підозрювати Антоненка у виконанні вбивства відомого журналіста

Новини України: які підстави були підозрювати Антоненка у виконанні вбивства відомого журналіста

Новини України: Андрія Антоненка відпустили із СІЗО та призначили цілодобовий домашній арешт

Новини України: Андрія Антоненка відпустили із СІЗО та призначили цілодобовий домашній арешт

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація