Водій фури зупинився і показав, щоб переходили: стали відомі подробиці збиття школярів поблизу Дніпра

Водій фури зупинився і показав, щоб переходили: стали відомі подробиці збиття школярів поблизу Дніпра

Діти, які встигли перейти дорогу, намагались зупинити однокласників, які шли позаду.

Досі у комі, під'єднані до апаратів штучної вентиляції легень. Украй тяжким  називають лікарі стан 12-річних хлопчика і дівчинки, яких напередодні збила  автівка на пішохідному переході. Машина летіла просто на  гурт дітей. Двоє встигли відскочити, двоє потрапили під колеса.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Нині їхній стан стабільний. Утім, загроза життю залишається. Нині обоє 12-річних школярів у комі, підключені до апаратів штучної вентиляції легенів. Поки що лікарі утримуються від прогнозів.

Аварія сталася вчора вдень неподалік Дніпра. Водійка «Пежо» не гальмуючи виїхала на зебру, де саме йшов гурт школярів. «Хлопчик був з цього боку, а дівчинка - з іншого боку дороги. Ми їх так поклали, дивилися, щоб їх ніхто не чіпав до приїзду швидкої. Тут затор утворився, водіїв багато було і всі як могли брали участь», - каже місцева мешканка Інна.

Стояли біля зебри, переповідає слова однієї зі школярок директоркак школи, водій фури показав їм, щоб переходили дорогу. «Вони говорять так: «Ми проходили, фура зупинилася, ми пройшли, а коли пройшли - побачили, що летить на великій швидкості автомобіль, повернулися і почали кричати, але вона їх збила», - розповідає директорка школи Ольга Овсюк. 

Новини України: діти, яких напередодні збила автівка на пішохідному переході, досі в комі

Новини України: діти, яких напередодні збила автівка на пішохідному переході, досі в комі

27-річна кермувальниця легковика з салону вийти боялася, аби уникнути самосуду селян, що зібрались біля машини. "Діти переходили нерегульованим переходом, вантажівка зупинилась, а жінка допустила на них наїзд", - розповідають в поліції.

Попередньо відомо, що водійка була твереза, та от з якою швидкістю рухалась і як не помітила дітей, невідомо. Жінку затримали, нині їй загрожує 8 років ув'язнення. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація