Волонтери заявили про продаж місць у стаціонарах і реанімаціях Одеси для хворих на коронавірус

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
6044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Волонтери заявили про продаж місць у стаціонарах і реанімаціях Одеси для хворих на коронавірус

За прийом до лікарні люди платили також.

Одеські лікарні переповнені хворими на коронавірус і людям бракує місця навіть у стаціонарах, а на місце в реанімації вже черги. Тож почали надходити повідомлення, що дехто платить, щоб госпіталізували рідних і надали їм допомогу.

Про це пише відома в місті волонтерка Катерина Ножевнікова

Вона зазначає, що особисто їй пропонували тисячу доларів, аби лише знайшлося місце в реанімації для хворого із коронавірусом. "Вчора за місце в реанімації пропонували мені 1 тис дол. На моє запитання: «Ви пропонуєте відключити когось, та покласти вашого родича? Ви розумієте, що місць в реанімаційних немає і там вже в відділеннях чергу з тих, хто лежить в терапіях і чекає», - дівчина гірко розплакалася: "Я хочу врятувати маму". Знаю, що люди платили і більше", - зазначила Катерина.

До того ж вона додала, що проблема не лише із реанімаціями, але і взагалі із госпіталізацією важких хворих. Їм бракує місця і родичи також платять, щоб лише врятували рідних їм людей. 

"Бабусі 86 років з вчорашньої записи, де лікар каже «знайдіть кисень, може дотягнете до ранку» я всю ніч тягнула як могла. Піднімали кисень - 5,7,9 літрів. До ранку вийшли на 10. Нічого не виходило. Кисень тримався 88-90 на 10 літрах, що дуже погано. До 7 ранку вже не реагує на зовнішні подразники. Швидка вранці констатувала стан сопору. Не взяли. На питання, що ж робити, розвели руками: «Місць немає, що ми можемо зробити». В цей же час, іншому важкому пацієнту місце за сто доларів знайшлося. Якщо у вас немає ста доларів, ви приречені потрапити в стаціонар взагалі", - запевняє волонтерка і навела скринншот із переписки із підтвердженням своїх слів.

Бабушку 86 лет из вчерашней записи, где врач говорит «найдите кислород, может дотянете до утра» я всю ночь тянула как...

Опубліковано Katherine Nozhevnikova Середа, 20 жовтня 2021 р.

Тим часом, кілька сотень одеситів зібралися сьогодні опівдні у Дюка, щоб висловити негативне ставлення до вакцинації проти COVID-19.

Як повідомляє кореспондент «Думської», акція була добре підготовлена - два десятка людей прийшли з роздрукованими плакатами, а виступаючі протягом півгодини декламували підготовлені мови про жахи вакцинації.

"Багато учасників акції вважають, що безкоштовні щеплення, які їм пропонує держава, обмежують їх свободу. Більш того, чимала кількість антивакцинаторів впевнені, що вакцини це частина програми «геноциду людства», медичні маски - «намордники», а вакцина ніщо інше, як «чіпування», від якого і до «штрих коду на лобі» недалеко", - зазначає видання.

Зазначимо, 1403 мешканці Одеської області 23 жовтня отримали підтвердження діагнозу COVID-19. Число інфікованих з початку пандемії в регіоні зросла до 180 550 чоловік. 

За даними Міністерства охорони здоров'я, вчора від ускладнень коронавируса в Одеській області померли 32 людини (3811 за весь час). Видужав 151 пацієнт (147005), ковідні лікарні в регіоні завантажені на 74% (2745 ліжок з 3708).

Першу дозу вакцини вчора отримали 9586 жителів Одеси і області (488861), а другу - 5507 (360707). 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація