Все подвір'я було в крові: під Києвом домашні собаки на самовигулі роздерли сусідського кота

Дата публікації
Перегляди
3857
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Все подвір'я було в крові: під Києвом домашні собаки на самовигулі роздерли сусідського кота

Фото: pixabay.com

Чоловік часто відпускає собак без намордників.

У селі під Києвом домашні собаки на самовигулі задушили сусідського кота. Про цю історію "Сніданку" розповіла киянка Світлана. Чотирилапий загинув прямо на її очах.

Як вплинути на власників, які відпускають своїх собак без нагляду та без намордників, розповіли у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Великі собаки без господаря гуляють селом без намордників і повідка. "Вже не перший раз їх на самовигул випускають. Мешканці нашого селища, чесно кажучи, вже бояться і за своїх дітей", - розповідає жінка. 

"Сніданок" зустрівся з пані Світланою в її будинку за містом. Тут справжній котячий рай: пухнастиків доглядають, годують і люблять. Ще не так давно тут був Рахеліо. "Навесні він прибився до нашого селища. Рятували його всією громадою. Він був дуже хворий. Ми думаємо, що з нього знущалися, бо він спершу дуже боявся людей", - розповідає жінка. 

Утім, щойно котик повністю одужав і почав довіряти новій родині, сталася трагедія. "До нас забігли дві мисливські собаки і роздерли нашого кота. Все подвір'я було в крові. Для нас це важка історія. Тільки він почав відчувати себе в якійсь безпеці, але через недбалість людини, яка відпустила своїх собак без повідця, ця нещасна тваринка померла", - згадує Світлана. 

У селі під Києвом домашні собаки на самовигулі задушили сусідського кота

У селі під Києвом домашні собаки на самовигулі задушили сусідського кота

Собаки гуляли так по селу не вперше, скаржаться й інші сусіди. Того ж дня двоє з них побігли за собаками і знайшли власника. "Стояв чоловік біля своєї машини. Він покликав цих собачок. Вони до нього підбігли. Я кажу, що ваші собаки загризли нашого кота. А він дивиться на мене так", - згадує власниця загиблого кота. 

Світлана викликала поліцію. Написала заяву та чекає на результат. Вона навіть зібрала підписи сусідів і звернулася до місцевого голови.

"Сніданок" намагався зателефонувати власнику чотирилапих, щоб почути його версію подій. Утім, той не відповів.

Своєю чергою, Юрист Лаврентій Царук каже: за чинним кодексом про адміністративні правопорушення чоловіку за самовигул таких собак загрожує не лише штраф, а й навіть конфіскація тварини: "В українському законодавстві є правило: собак великих і середніх порід можна вигулювати у наморднику і з коротким повідком. Тому ті власники тварин, які порушують це правило, насправді дуже ризикують".

Жінка хоче лише одного, аби чоловік більше ніколи не відпускав своїх собак без нагляду, а на вулицях села було безпечно і тваринам, і людям. "Ми живемо в цивілізованому суспільстві. Хотілося б, щоб всі поважали один одного і не створювали один для одного небезпечні й трагічні моменти, які потім для всіх через сльози минаються", - наголошує Світлана.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3857
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація