"Я це говорив не тільки розумом, а й серцем": Зеленський прокоментував свою промову на День Незалежності

"Я це говорив не тільки розумом, а й серцем": Зеленський прокоментував свою промову на День Незалежності

Фото: Право на владу

Президент наголосив, що українці починають відзначати День Української державності.

Президент України Володимир Зеленський розповів, що свою промову на День Незалежності він говорив не тільки розумом, а й серцем. Проте говорити про потужну державу - це замало, мають бути конкретні речі. 

Про це Володимир Зеленський сказав 26 серпня в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність, а 24 серпня 2021 року Україна нарешті усвідомлює це. Ми не в гостях і не в приймах. Ми – молода родина зі славетної династії Київської Русі – України. З роду засновників. Роду хрестителів. З хороброго роду. Мудрого роду. Козацького роду. Ми не сироти й не знайди. Ми – нащадки могутньої країни, яка була центром Європи. Але ми маємо не тільки почуватися відповідно. Ми маємо поводитися відповідно. Ми – спадкоємці державності, яка існувала понад тисячу років тому. І ми починаємо відзначати День Української державності", - сказав Зеленський. 

Президент наголосив, що потрібно ще і демонструвати, що Україна - це потужна держава. 

"Я це говорив не тільки розумом, а й серцем. Я дійсно вважаю, що говорити про те, що ми нащадки, чи про те, що в нас потужна країна - цього замало. Треба показувати. Повинні бути конкретні речі. Я дуже хотів, щоб ми усвідомили це. І все, що ми робили у ці дні відновлення Незалежності України, ми хотіли показати, що в нас є", - наголосив Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський виступив з 18-хвилинною промовою на параді з нагоди 30-ї річниці незалежності України. Під час виступу Зеленський згадав історичні події, видатних українців, анонсував нове свято в Україні - День української державності та пожартував про експрезидента-втікача Віктора Януковича.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація