"Я це говорив не тільки розумом, а й серцем": Зеленський прокоментував свою промову на День Незалежності

"Я це говорив не тільки розумом, а й серцем": Зеленський прокоментував свою промову на День Незалежності

Право на владу

Президент наголосив, що українці починають відзначати День Української державності.

Президент України Володимир Зеленський розповів, що свою промову на День Незалежності він говорив не тільки розумом, а й серцем. Проте говорити про потужну державу - це замало, мають бути конкретні речі. 

Про це Володимир Зеленський сказав 26 серпня в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність, а 24 серпня 2021 року Україна нарешті усвідомлює це. Ми не в гостях і не в приймах. Ми – молода родина зі славетної династії Київської Русі – України. З роду засновників. Роду хрестителів. З хороброго роду. Мудрого роду. Козацького роду. Ми не сироти й не знайди. Ми – нащадки могутньої країни, яка була центром Європи. Але ми маємо не тільки почуватися відповідно. Ми маємо поводитися відповідно. Ми – спадкоємці державності, яка існувала понад тисячу років тому. І ми починаємо відзначати День Української державності", - сказав Зеленський. 

Президент наголосив, що потрібно ще і демонструвати, що Україна - це потужна держава. 

"Я це говорив не тільки розумом, а й серцем. Я дійсно вважаю, що говорити про те, що ми нащадки, чи про те, що в нас потужна країна - цього замало. Треба показувати. Повинні бути конкретні речі. Я дуже хотів, щоб ми усвідомили це. І все, що ми робили у ці дні відновлення Незалежності України, ми хотіли показати, що в нас є", - наголосив Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський виступив з 18-хвилинною промовою на параді з нагоди 30-ї річниці незалежності України. Під час виступу Зеленський згадав історичні події, видатних українців, анонсував нове свято в Україні - День української державності та пожартував про експрезидента-втікача Віктора Януковича.

Наступна публікація