ЮНІСЕФ заявляє про безпечність поставлених до України вакцин від COVAX і закликає вакцинуватись

ЮНІСЕФ заявляє про безпечність поставлених до України вакцин від COVAX і закликає вакцинуватись

Фото: Associated Press

Біопрепарат, який прилетів сьогодні, буде використовуватися в кабінетах щеплень у всій Україні.

Партія AstraZeneca, виробленої на фабриці у Південній Кореї, сьогодні вранці прибула до України. Її розвозитимуть по пунктах вакцинації. В продовж травня рамках глобальної ініціативи COVAX до України надійде близько 1 мільйон 400 тисяч доз вакцини AstraZeneca. 

Про це йдеться в ТСН.12.00.

На облавку літака прибуло 367 тисяч доз вакцини.  Її Україна отримала безкоштовно в рамках програми COVAX. Це вже друга партія у співпраці з цією міжнародною платформою. Рівно тиждень тому ми отримали 117 тисяч доз вакцини Pfizer. За останнім опитуванням, яке провів фонд ЮНІСЕФ у березні більше українців готові щепитися від коронавірусу.  «Хороша новина полягає в тому, что 63% українців готові зробити щеплення проти COVID. Але цього недостатньо. Ми вважаємо, что вакцини, что надаються через механізм COVAX, є безпечним, вони сертифіковані ВООЗ, і ми закликаємо кожній людині, якій пропонується вакцина, піти та зробити щеплення», - заявила представниця ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Біопрепарат, який прилетів сьогодні буде використовуватися в кабінетах щеплень у всій Україні. На нього можуть розраховувати українці старше 60 років. А також групи ризику зазначені у календарі щеплень міністерства охорони здоров'я. Також частину цієї вакцини будуть використовувати для повторної вакцинації  тих українців, хто отримав щеплення у лютому. Тоді використовували вакцину компанії AstraZeneca, яка вироблена у Індії.

Новини України: кого щеплюватимуть вакциною AstraZeneca, яку виготовили у Південній Кореї

Новини України: кого щеплюватимуть вакциною AstraZeneca, яку виготовили у Південній Кореї

«Вакцина AstraZeneca вона взаємозамінна без різниці на якому майданчик виробляється. Ми розраховуємо на поставку вакцини AstraZeneca  SKBio рамках глобальної ініціативи COVAX, а також вакцини «Ковішілд». Очікується півтора мільйона доз вакцини найближчим часом», - заявив Ляшко.

 Після усіх рівні контролю в аеропорту, вакцину розвезуть регіонами України. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація