З гематомами і слідами опіків: стан врятованих від голоду одеських малюків викликає занепокоєння у фахівців

З гематомами і слідами опіків: стан врятованих від голоду одеських малюків викликає занепокоєння у фахівців

Батьки дітей ніде не працювали, а жили на виплати.

В Одесі діти кликали на допомогу сусідів, бо від голоду валились з ніг. Аби врятувати їх з неблагополучної родини, одеським копам довелось діставатись до оселі через сусідське вікно. Під замком сиділи троє голодних малюків, у домівці панували антисанітарія та безлад.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Старших діток помістили до дитячого закладу - це шестирічну дівчинку та її 2-річну сестричку.  «Дуже і дуже виснажені, діти з множинними слідами насильства. У дівчинки гематома на обличчі, гематома на шиї, у неї величезні синці на тілі та подряпини, сліди від опіків», - розповідає директор дитячого будинку Валентина Карташева.

Дітей 6, 2 та 1 року батьки зачинили у дворі. Сусід розповідає, що старша  дівчинка вийшла у цей дворик, дотяглась до його вікна і почала стукати і просити по допомогу. Розповіла, що вони з братами дуже давно нічого не їли, вона почувається дуже погано. Молодшого брата тримала на руках. Сказала, батьки зачинили їх та пішли геть, і коли повернуться, невідомо.

Сусіди викликали поліцію та соцслужби. Аби потрапити до оселі, де сиділи діти, довелося лізти через вікно сусідів. Виявилось, голодні діти невизначений час жили самі у повній антисанітарії. «Вчора, коли дітей забирали, виходить так, що не було доступу через хвіртку і залізли через наше вікно, і я туди теж перший раз заліз. Я був шонкованим, там настільки неприємно смердить і просто безлад, я не знаю як там діти живуть», - каже сусід.

Новини України: одеські поліцейські врятували голодних дітей із неблагодійної родини

Новини України: одеські поліцейські врятували голодних дітей із неблагодійної родини

Коли дітей винесли з двору і швидка їхала до лікарні, дорогою зустріли батьків малечі, їх забрали до райвідділку. Відомо, що вони ніде не працюють, живуть на виплати з догляду за дітьми. Пиячать і часто залишають дітей самих.

Департамент у справах дітей ініціює процедуру позбавлення їхніх батьківських прав. Через суд дітей вилучатимуть.